Test z lektury opowieść wigilijna

Pobierz

250'000» Strona główna » Język polski » Pozytywizm » Opowieść wigilijna.. Sprawdź się » opowieść wigilijna Test zawiera pytania z lektury.. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Pytania do lektury "Opowieść wigilijna" Kiedy dzieje się akcja opowieści wigilijnej?. Zwłaszcza naPobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - .Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. (Bożego Narodzenia) Kogo obwiniał Scrooge o wymyślenie świat Bożego Narodzenia?Geneza utworu i gatunek.. c) Wspólnikiem w interesach.. (Ludzi, dzieci) O co dba najbardziej Scrooge?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. c) w Nowym Jorku.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaTest Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona ..

Quizy o książkach "Opowieść wigilijna".

Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Quiz w Poczekalni.. (O pomnażanie swojego majątku) Jakich świąt nie lubił Scrooge?. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z.. Poproszony o wigilijny datek naRozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (podstawówka).. Test składa się z 15 pytań.. autor: Olguska2 popularnosc: 1043 zdawalność: 50.53 % kategoria: Język polski.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Noch mal spielen.. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. Więcej.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Jest to opowieść o człowieku, który poprzez swoje działania i negatywne cechy, staje się nieszczęśliwy i samotny.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. .Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens..

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

POWODZENIA.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Opowieść wigilijna - test z lektury.. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. (Noc wigilijną) Kogo nie lubi najbardziej Scrooge?. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190 .. Renesans » Barok » Oświecenie » Romantyzm » Pozytywizm » Młoda Polska » XX-lecie międzywojenne » Współczesność » Lektury szkolne .. Inne testy z kategorii.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpg bezwizji 2 lata temu.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł..

Nie było łatwe.Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.

Znaleźć szczęście na święta.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. autor: 550tajem .Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Marceloli 4 lata temu.. Polub.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. Powodzenia!. b) w Londynie.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Udostępnij.. Zmień szablon .Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDział - test z lektury Opowieść wigilijna.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Edytuj elementy.. zwaliłam na 5 pytaniu.. Powtórz wiadomości z lektury i przekonaj się czy wiesz już wszystko o "Opowieści Wigilijnej" Karola Dickensa.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. To nie ulegało wątpliwości.. Udostępnij.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka"..

Rozwiąż test!Opowieść wigilijna-test wiedzy.

Motyw.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. CZĘŚĆ I. Rozwiąż test!Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Skomentuj.. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test składa się z 12 pytań.. Osadź .. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. b) Sąsiadem z kamienicy.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Krzyżacy popularność .Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Jak dobrze znasz podział.Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyPlik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt