Termin składania wniosków do arimr

Pobierz

Jednak za każdy dzień roboczy opóźnienia, licząc od 1 czerwca 2022 r., płatność będzie zmniejszona o 1 proc. należnej kwoty.UWAGA: Wniosek wraz z załącznikami może być także złożony w terminie 25 dni kalendarzowych po terminie składania wniosków, tj. do dnia 27 czerwca 2022 r., jednak za każdy dzień roboczy opóźnienia, licząc od dnia 1 czerwca 2022 r., .W roku 2022 Wniosek wraz z wymaganymi załącznikami (dokumentami) składa się w terminie od dnia 15 marca do dnia 31 maja.. Resort rolnictwa proponuje więc wydłużenie terminów składania wniosków o dopłaty bezpośrednie o dwa tygodnie - do 31 maja 2022 r. Zmiany we wnioskach będzie można nanosić do 15 czerwca 2022 roku.. 426 tys. wniosków wpłynęło do ARiMR o dopłatę do zakupu nawozów, obecnie trwa ich weryfikacja - poinformował PAP rzecznik Agencji Paweł Wojcieszak.. Jakie zmiany i nowości przygotowała w tegorocznym naborze wniosków?Termin przyjmowania wniosków przedłużono o dwa tygodnie, a dokładnie do 29 czerwca 2022 r. Wnioski, jak również inne wymagane dokumenty należy przekazać do Centrali ARiMR osobiście lub poprzez pełnomocnika.. Na ten cel rząd przeznaczył 3,9 mld zł.. ( 73) fot. Tomasz Kuźdub / agroFakt.pl.. Od 25 kwietnia rolnicy mogą składać wnioski o dopłaty do nawozów.. Co ważne, w tym roku tylko przez internet.. Chodzi o rozwój produkcji prosiąt oraz nawadnianie..

Termin składania wniosków uległ zmianie.

Wniosek o przyznanie płatności wraz z wymaganymi załącznikami (dokumentami), składa się w terminie od dnia 15 marca do dnia 17 czerwca 2021 r. Wniosek o przyznanie płatności może być także złożony w terminie 25 dni kalendarzowych po terminie składania wniosków, tj. do dnia 12 lipca 2021 r.Termin składania wniosków uległ zmianie.. Data publikacji 19.04.2022r.. Wniosek o przyznanie płatności wraz z wymaganymi załącznikami (dokumentami), składa się w terminie od dnia 15 marca do dnia 31 maja 2022 r. Wniosek o przyznanie płatności może być także złożony w terminie 25 dni kalendarzowych po terminie składania wniosków, tj. do dnia 27 czerwca 2022 r.W roku 2022 Wniosek wraz z wymaganymi załącznikami (dokumentami), składa się w terminie od dnia 15 marca do dnia 31 maja.. Termin na dostarczenie wniosków początkowo .. Do kiedy wniosek o dopłaty bezpośrednie 2022?. Jak zapowiadał wielokrotnie minister rolnictwa Henryk Kowalczyk, rząd wydłużył dziś, 13 maja, termin składania dokumentów do ARiMR.. Czasu mają niewiele, bo ARiMR przyjmuje dokumenty tylko do 16 maja.TERMIN SKŁADANIA WNIOSKU W ROKU 2020.. Wniosek o przyznanie płatności może być także złożony w terminie 25 dni kalendarzowych po terminie składania wniosków, tj. do dnia 10 lipca 2020 r.Do 20 września można składać wnioski o dotacje na modernizację gospodarstw rolnych - poinformowała w poniedziałek Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR)..

Termin składania wniosków minął 31 maja.

Wnioski będzie można składać również po 17 czerwca, do 12 lipca, jednak za każdy dzień roboczy opóźnienia należna.Termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie wydłużony do 31 maja 2022 Resort rolnictwa również uważa, że nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie należy wydłużyć, co potwierdza projekt rozporządzenia MRiRW w sprawie określenia dłuższego terminu składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich.Jaki termin proponują Izby?. Zainteresowani pomocą będą mogli składać wnioski jednocześnie w obu obszarach.Dopłaty bezpośrednie 2022: termin składania wniosków przedłużony do 16 maja.. Albo przesłać za pośrednictwem platformy ePUAP lub przesyłką nadaną w placówce Poczty Polskiej.Dopłaty bezpośrednie - ARiMR przypomina o terminie składania wniosków.. "W wyjątkowych przypadkach placówki mogą być czynne dłużej" - dodano w poniedziałkowym komunikacie.Dopłaty bezpośrednie i dopłaty do nawozów 2022: mija termin składania wniosków Dzisiaj mija termin ubiegania się o przyznanie płatności bezpośrednich, obszarowych i o dopłaty do nawozów..

UWAGA: Termin składania wniosków uległ zmianie.

Wyjaśniamy, jakie warunki musi spełnić rolnik, aby dostać pieniądze i czy jest już termin naboru wniosków.. Nabór wniosków potrwa jeszcze ponad miesiąc, a dokładniej do 16 maja 2022 roku.. Modernizacja gospodarstw rolnych - wydłużono nabór wniosków!. Rusza nabór wniosków w ARiMR na wsparcie za straty spowodowane niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymiPAP.. 12 kwietnia 2022, Daria Janasik.. Jak już wcześniej wspomniano szef MRiRW wydłużył termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie i płatności obszarowe z PROW dokładnie do 31 maja 2022 r. Jak informuje ARiMR dotychczas rolnicy złożyli 1 mln wniosków w formie .Od ponad 12 tygodni ARiMR prowadzi nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie 2021.. Rolnicy zyskali dodatkowe dwa tygodnie.Do 17 czerwca 2021 r. wydłużony został także termin składania zmian do wniosków.. Od tego momentu.Resort rolnictwa postanowił więc dać rolnikom więcej czasu na złożenie wniosków o dopłaty bezpośrednie.. Wnioski przyjmują oddziały regionalne i biura powiatowe Agencji właściwe ze względu na miejsce realizacji inwestycji.. "Bitwa Regionów" - konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich, termin zgłoszeń wydłużony do 4 czerwca do godz. 16 01.06.2022 Płatności bezpośrednie i obszarowe za 2022 rok - kto nie zdążył złożyć wniosku do 31 maja będzie miał obniżone należne dopłatyWnioski będzie można składać również do 25 dni kalendarzowych po terminie, czyli do 27 czerwca 2022 r. (ponieważ 25-26 czerwca przypadają w sobotę i niedzielę)..

Termin składania wniosków o dopłaty zakończy się 16 maja.

Posłuchaj.. Wniosek o przyznanie płatności wraz z wymaganymi załącznikami (dokumentami), składa się w terminie od dnia 15 marca do dnia 31 maja br. Wniosek o przyznanie płatności może być także złożony w terminie 25 dni kalendarzowych po terminie składania wniosków, tj. do dnia 27 czerwca 2022 r.Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji rozpoczęła 15 marca nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie i płatności obszarowe z PROW na 2022 rok.. Wniosek o przyznanie płatności wraz z wymaganymi załącznikami (dokumentami), składa się w terminie od dnia 15 marca do dnia 15 czerwca br. .. Jest długo wyczekiwana zgoda KE na dopłaty do nawozów!. Termin składania wniosków uległ zmianie.. Wniosek o przyznanie płatności wraz z wymaganymi załącznikami (dokumentami), składa się w terminie od dnia 15 marca do dnia 17 czerwca 2021 r. Wniosek o przyznanie płatności może być także złożony w terminie 25 dni kalendarzowych po terminie składania wniosków, tj. do dnia 12 lipca 2021 r.Zmiany w tegorocznej kampanii.. ARiMR przypomina o trwającym naborze wniosków o dopłaty bezpośrednie i płatności obszarowe PROW.. Wniosek o dopłaty do nawozów, instrukcje jego wypełnienia oraz średnie ceny nawozów z 2020 roku wg MRiRW znajdziesz TUTAJ.ARiMR poinformował, że w celu umożliwienia złożenia wniosków "jak największej liczbie rolników", podjęto decyzję o wydłużeniu 30 i 31 maja czasu pracy biur powiatowych do godz. 18.. W tym roku, podobnie jak i w ubiegłym ARiMR wprowadziła kilka zmian we wnioskach.. Wniosek wraz z załącznikami może być także złożony w terminie 25 dni kalendarzowych po terminie składania wniosków, tj. do dnia 27 czerwca 2022 r., jednak za każdy dzień roboczy opóźnienia, licząc od dnia 1 czerwca 2022 r., .UWAGA: Termin składania wniosków uległ zmianie.. ARIMR wydłużyła nabór wniosków o wsparcie finansowe na .Stron Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej.. ARiMR wydłuża terminARiMR apeluje więc o jak najszybsze aplikowanie o dotacje, zwłaszcza że czasu zostało już niewiele..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt