Test z lektury tajemniczy ogród

Pobierz

Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. i taka rozmowa więc nie polecam :( .test z lektury.. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Gdzie wychowywała się Mary?. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. Inne testy z kategorii.. Zobacz też: Frances Hodgson Burnett Mała księżniczka.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Test znajomości lektury: Tajemniczy ogród.. Rozwiąż test!. Mary zwróciła uwagę na ogromną ilość róż w ogrodzie - znajdowały się dosłownie wszędzie.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Ta zapewniła jej, wszystko, co dziecku potrzebne, oprócz ciepła matczynego serca.Dział - test z lektury Tajemniczy ogród.. Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Karolcia".. Tajemniczy ogród kl. Vd O rety!. Test wiedzy online z lektury szkolnej.Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. Rozdział 9.. Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett..

... tajemniczy ogród.

Zapraszamy!. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. werindaxd 5 lat temu.. Najdziwniejszy dom.. Zawiera 16 pytań.. Znajdź słowa związane z lekturą "Tajemniczy ogród" Znajdź słowo.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Drukuj | E-mail | Odsłony: 189940.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Jak dobrze znasz podział.Pasował.. .Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?. - Among Us.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w .. fajny test pozdrawiam serdecznie.Test z lektury ,,Tajemniczy ogród" Test.. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.Test sprawdzający z lektury Tajemniczy Ogród Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Tajemniczy ogród streszczenie szczegółowe, I Nikt nie został przy życiu Mary Lennox miała opinię najbardziej niesympatycznego, despotycznego i samolubnego dziecka, jakie kiedykolwiek widziano.Dziewczynka urodziła się w Indiach, gdzie jej ojciec pracował jako urzędnik administracji kolonialnej.Matka, znana w kręgach towarzyskich z urody, dbała wyłącznie o siebie i nigdy nie .Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Tajemniczy przeciwnik" Agathy ChristieTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Tajemniczy przeciwnik" Agathy Christie..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.. Tajemniczy ogród 123 Porządkowanie.. Chciał się poskarżyć b. Chciał wyjechać z nim w daleką podr .Witaj na stronie Quizz.pl.. Telefon - Wielkie głosowanie!. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. Jednocześnie było tam niezwykle cicho.. pytanie 1 z 10.. Ma formę pytań otwartych.Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. Krety!Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett..

Postanowiła obejść cały ogród.

Udostępnij.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. wg Kropidlowski.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. Sprawdź się!. Quizy o książkach "Tajemniczy ogród" - jak dobrze pamiętasz.. 2 lata temu.. Gdzie Mary urodziła się?Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Mary praktycznie nie znała swojej matki.. Klasa 5 Polski.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. test dodany 12 lat temu przez ewelinkal.. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett.. Szukaj.. Bohaterowie, Tajemniczy Ogród O rety!. Lektury Gimnazjalne popularność: 6825 dodał: Michae1994: Części mowy popularność: 1079 dodał: Alberto: Części mowy_Polski popularność: 447 .Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi..

Tagi dla tego testu: nauka,lekturaTajemniczy ogród.

Przy jednej z altan zauważyła kiełkujące rośliny.Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett [Całość Audiobook]Przygotowujesz się do matury, egzaminu, testu, poszukujesz pełnych wersji książek, tradycyjnych.Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Grzegorz Tupaj Data publikacji 2014-05-15 Średnia ocena 3,00 Pobrań .Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Ania i Klaudia :) Autor: Unknown o 14:52. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.. Uporządkuj zdarzenia chronologicznie, dopisując odpowiednie cyfry w lewej kolumnie tabeli: .Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt