Napisz zdania o swojej rodzinie

Pobierz

Cytaty mogą przydać się na kartkę z życzeniami, laurkę czy plakat na ścianę.A napisz pare zdan po polsku to sprubuje po angielsku.. mamy jednak wspanialego psa, ktorego traktujemy jak czlonka rodziny.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Wśród 40 najpiękniejszych sentencji znajdziecie wiele takich, które będą pasować do Waszej rodziny.. Mama zawsze pomaga mi w zadaniu domowy.. Fotografia licznej rodziny wielopokoleniowej.. Nam to pani na anglu dyktowala jako wzór do podobnego zadania.Napisz 5 zdań o rodzinie po angielsku.. Zadanie jest zamknięte.. Przykład.. * w miejscu x wstaw liczbę rodzeństwa Mieszkamy w mieszkaniu w bloku/domu.. Przydatność 65% Napisz list do przyjaciela z USA, aby opowiedzieć mu swoje nowiny.. Tata jest pomocny w kuchni.. Moi rodzice są wyrozumiali i weseli .. Treść.. Mój starszy brat ochrania mnie i radzi, gdy mam problem.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Wszyscy interesujemy się sportem, a najbardziej siatkówką i piłką nożną .Er hat Blond Haare und blau Augen .. Potrafi dobrze gotować.. Mein Vater heibt.und meine Mutter heibt.. Ich habe einenn *Bruder.Krótkie zwroty opisujące rodzinę po angielsku.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Pytanie zadał(a) nati6, 27 października 2009, 15:53.. Napisz o swojej rodzinie przyjaciołach nauczycielu pogodzie itp.Moja rodzina jest niewielka..

Napisz 10 zdań o swojej rodzinie.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Z nami nauczysz się jak skonstruować potwierdzenie i zaprzeczenie posiadania członka rodziny (zdania typu: mam brata; nie mam siostry).Zasady zapisywania i wymowy liczb w języku rosyjskim.Napisz opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie.. Moja rodzina jest bardzo fajna.Moja rodzina jest raczej duża/mała.. powiedz jak się poznali, podaj przynajmniej 1 ceche charakteru i poprzyj przykładem, podaj 2 cechy wyglądu oraz napisz swoją opinię na temat przysz.. Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. Najczęściej zadawane pytania.. Na razie mam tyle : My family is strange.. zadanie dodane 31 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika kolo1111 .. nie wiem co bymmzrobil gdyby go zabraklo, kocham cala swoja rodzine.Zadanie: napisz 10 zdań na temat rodziny Rozwiązanie:moja rodzina składa się z 4 członków jest tam moja mama, moj tata, moj brat i ja moja mama pracuje jako fryzjerka, moj tata jest muzykiem moj brat chodzi do szkoly i ma 15 lat kazdy w mojej rodiznie ma obowiazki nie mam dziadkow, poniewaz zmarli kilka lat temu mamy tez psa o imieniu max mieszkamy w duzym domu w warszawie ja i mj brat sie lubimy i nigdy sie nie klocimy moja mama i tata sa bardzo cierpliwi, cudowni i pomocniMoja rodzina jest miła..

Układanie zdań o swojej rodzinie.

A może ktoś właśnie kupił nowy samochód lub urodziły mu się dzieci lub wnuki.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. a) swobodne wypowiedzi o rodzinie na podstawie albumów rodzinnych i zdjęć, b) głośne, jednostkowe czytanie tekstów o rodzinie Eli i Damiana- wypowiedzi porównujące oba teksty pod względem zawartych informacji, c) indywidualne układanie i zapisywanie zdań o rodzinieNajpiękniejsze cytaty o rodzinie, aforyzmy, złote myśli o rodzinie.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Zazwyczaj jemy razem obiad i potem idziemy do parku.Jak napisać 10 zdań o swojej rodzinie.. Szanowni Państwo, od marca nie będziemy już zamieszczać propozycji zdalnych lekcji.Napisz krótkie opowiadanie o zabawnej historii z zycia twojej rodziny (może być zmyslona) Moje spotkanie z Hermesem .Napisz krótkie opowiadanie z dialogiem; Napisz opowiadanie o ,,Mit o Syzyfie '' z perspektywy Demeter matki; napisz opowiadanie o moim spotkaniu z jednym z bohaterow powiesci; Napisz opowiadanie o obrazie Mokra Wieś.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Rodzina jest podstawową grupą społeczną.. "- witamy się z rodziną.. Mam rodziców, dziadków i x siostry/braci..

Jesli masz zwierzata to napisz cos o nich.

Przeproś za długie milczenie, zrelacjonuj jedno zdarzenie z życia rodziny, jedno z życia towarzyskiego, poproś o odpowiedź.Uzupełnij zdania , a następnie napisz krótko o swojej rodzinie.. Filmy.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.Napisz kilka zdań o rodzinie po angielsku !. Adam Rotter, licencja: CC BY 3.0. poleca 80% 1165 głosów.. Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. Wspólnie spędzamy dużo czasu, szczególnie w weekendy.. Infolinia wspierająca nauczycieli w konfiguracji programów przy zdalnym nauczaniu.. Napisz po rosyjsku 7 czynności ktore robi lekarz.Zadanie: napisz po rosyjsku krótkie wypracowanie na temat Rozwiązanie: nie mam rosyjskiego wejdz na tłumacza naoisz po polsku a później przetłumacz na rosyjskli d. napisz po rosyjsku .Napisz .Napisz w kilku zdaniach jak wyobrażasz sobie niezwykłą i zabawną lekcję w twojej szkole.. no nie wiem to wszystko zależy od tego jak duzo .moja rodzina jest taka jaką sobie wymarzyłem .. You know how she felt when Tom left hZadanie: napisz 7 zdań o sobie lub rodzinie z czasownikami być, mieć itp ta praca jest z tematu czasownik to be itp w języku angielskimMeine Mutter heißt Marret, und mein Vater heißt Klaus.. Lubię jeździć do dziadków w weekend..

0. napisz gdzie mieszkacie, opisz wasze relacje.

Oni są bardzo zabawni.. Zapewnił, że nie jest przeciwnikiem szczepień i sam również planuje przyjąć preparat przeciw COVID-19.. Jej członkowie połączeni ze sobą więzami formalnymi i emocjonalnymi (pokrewieństwo, więź małżeńska) mają wobec siebie określone prawa i obowiązki.Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.Zgłoś swoje materiały lub narzędzia.. Zgłoś nadużycie.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.Przydatność 55% Napisz list do kolegi\koleżanki z irlandi w którym przedstawisz nowego chłopaka swojej koleżanki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Nie wyrażałem swojego prywatnego zdania, tylko przekazywałem pytania wątpiących - wyjaśniał w czwartek w Senacie rzecznik praw dziecka Mikołaj Pawlak, pytany o swoją wypowiedź o szczepieniu dzieci przeciw COVID-19.. Her name is Katja.Napisz wygląd jednej osoby ze swojej rodziny.Jak te zdania po polsku będą po angielsku 2010-10-03 14:49:35 Dokończ zdania , stosując formę past continuous.. Mój tata ma 39 lat, brązowe włosy i zielone oczy a mama ma 36 lat, blond włosy i piwne oczy .. zadanie dodane 4 października 2010 w Język angielski przez użytkownika ela84 (-680) [Szkoła średnia]Najważniejsza jest rodzina.. Temat rodziny i krewnych jest zawsze na czasie, chociażby z powodu ich bliskości i tego, że w ich życiach zawsze coś się dzieje: ktoś bierze ślub, ktoś inny przeprowadza się do innego miasta, a jeszcze inny szuka nowej pracy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt