Quiz lektury opowieść wigilijna

Pobierz

Euzebiusz Screwit Ebenezer Scroog`e Ebenezer Crachit 2.O której rocznicy śmierci Jakuba Marleya dowiadujemy się w książce?. Zawiera wszystkie powyższe pytania.Quizy Opowieść wigilijna Sprawdź, jak dobrze znasz historię zrzędliwego Scrooge'a!. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie.. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (0) Eingestellt von: grzegorz2020 : Kategorie:Ile było duchów w "Opowieści wigilijnej".. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Inne quizy ze znajomości lektur znajdziesz TUTAJ.Quiz Opowieść wigilijna - Test 1) Kto jest autorem Opowieści wigilijnej?. Czyta Jan Staszczyk , reż. Jan Staszczyk.. "Opowieść wigilijna" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (wersja A), plik: -opowiesc-wigilijna-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-wersja-a.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w przypadku tej formy sprawdzianu ), dlatego"Opowieść wigilijna" - test 1.. Będziesz mistrzem, jeśli trafisz 12 razy Dla wszystkich Znasz imiona wielkich polskich pisarzy?. Fajny krótki tekścik.Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.. W utworze Dickensa świat realistyczny przeplata się z fantastycznym..

Charles Dickens, Opowieść wigilijna, I.

Przedstaw, jak jest, a jak być powinno.. Opowiedz jako Syzyf historię konfliktu z bogami Olimpu.. answer choices PRAWDA FAŁSZTest ze znajomości lektury Ch.. Werka131 2 lata temu.. Ebenezer Scrooge to jegomość nieprzyjemny dla wszystkich wokół i dla samego siebie .Kartkówka ze znajomości lektury "Opowieść wigilijna" Admin Password Create a Test with Testmoz.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Widget Rozpocznij test Podobne quizy Test z lektury "Opowieść wigilijna" Test z lektury "Stary człowiek i morze""Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Która z informacji nie dotyczy Boba Cratchita?. Nie - gdyż, tak naprawdę, nie można żyć bez ludzi.. Rozwiąż test Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej Opowieść wigilijna - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Opowieści wigilijnej.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź!. Bohaterem drugoplanowym;Test: Opowieść wigilijna | Test z Lektury Opowieść wigilijna Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej Trudny test z Opowieści wigilijnej Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Część 1.. Dickensa "Opowieść wigilijna" Test wg Spgarnier10 Opowieść Wigilijna Połącz w pary wg Mastalska opowieść wigilijna Sortowanie według grup wg Tamten Klasa 7 Polski Opowieść wigilijna Połącz w pary wg Zgzgzgzg Klasa 7 Polski OPOWIEŚĆ WIGILIJNA Koło fortuny wg Malskw9 Klasa 7 Klasa 8 PolskiOpowieść Wigilijna - test ze znajomości lektury - LearningAppsTest z lektury "Opowieść wigilijna" ähnliche App erstellen..

Kto jest autorem lektury?

Odpowiesz na pytania o autora dzieła, jego głównych bohaterów i czas akcji, a my powiemy ci, czy warto jeszcze raz wrócić do lektury i uzupełnić braki.. Pytania do lektury Lista pytań do lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. odpowiedź: W "Opowieści wigilijnej" były cztery duchy: Duch Jakuba Marleya, Duch Wigilijnej Przeszłości, Duch Tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia, Duch Przyszłych Wigilii.. Na ekranie 80. urodziny Marka Koterskiego.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. O północy O pierwszej po północy O drugiej po północy Sprawdź się w poniższych tematach: Rzymskie odpowiedniki greckich bogów"Opowieść wigilijna" Dickensa to utwór answer choices historyczny współczesny fantastycznonaukowy Question 14 30 seconds Q.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.01. odpowiedź: Czas akcji realistyczny "Opowieści .Test ze znajomości książki Opium w rosole; Zwróć uwagę na atmosferę panującą w domu Jedwabińskich.. Skomentuj.. Aby sprawdzić swoją wiedzę na temat książki, zrób szczegółowy test.. a) Adam Mickiewicz b) Charles Dickens c) Henryk Sienkiewicz d) Aleksander Kamiński 2) W jakim wieku toczy się akcja utworu?.

Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).

Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o tej lekturze szkolnej.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. 1.Jak nazywa się i jak ma na imię główny bohater lektury?. Podaj czas trwania akcji "Opowieści wigilijnej".. Bał się swojego pracodawcy.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Opowieść wigilijnaQuestion 1 60 seconds Q. Charles DickensKarol MayJoseph Rudyard KiplingMark Twain.Test znajomości lektury "Opowieść wigilijna" - Test z lektury "Syzyfowe Prace" - "Opowieść wigilijna" - Opowieść wigilijna - opowieść wigilijna.Opowieść wigilijna.. Powieść została wydana w roku 1897 w czasopiśmie "Nowa Reforma".Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Opowieść .192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Test z lektury szkolnej "Syzyfowe prace" mający na celu sprawdzenie znajomości lektury.. Podaj swoje imię: Jak nazywał się główny bohater?. Marceloli 5 lat temu 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 42 Skomentuj 89 Super!. Podziel się Skopiuj link Średni wynik: 76% ROZPOCZNIJ QUIZ (6 PYTAŃ) Wyzwania quizowe Z przeszłości Niełatwy test z II wojny światowej.. Miał kalekiego synkaTima.. Poproszony o wigilijny datek naUważał, iż jest godnym następcą swojego wspólnika..

Tagi dla tego testu: opowieść wigilia test książka lektura.

Powodzenia!. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej książki?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do .Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Opowieść Wigilijna.. Samotność, którą próbuje się oszukać, w końcu daje się odczuć, a wtedy człowiek gotów jest poddać się wszelkim działaniom, jeśli tylko pozwolą mu one poczuć się choć odrobinę szczęśliwym.. Question 3 45 seconds"OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. 7 1 4 Marley nadal żył"Opowieść wigilijna" to lektura do 7 klasy szkoły podstawowej.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Test z lektury pt. "Opowieść Wigilina" Test z lektury pt. "Opowieść Wigilina" Szukaj.. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.. a) XX b) XXI c) XIX d) XVIII 3) Gdzie toczy się akcja?. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjnaTest ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. a) W Londynie b) W Pradze c) We Francji d) W Moskwie 4) Jakich świąt nienawidził główny bohater?Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" Ilość pytań: 18 Rozwiązywany: 577706 razy Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. "Opowieść wigilijna" - jak dobrze znasz to klasyczne dzieło?. answer choices Zarabiał 150 szylingów tygodniowo.. Udostępnij.. pytanie 1 z 20 O której godzinie Scrooge'a nawiedziła pierwsza ze zjaw?. Część 3.. Ostrzegamy - quiz z "Opowieści wigilijnej" nie jest łatwy.Opowieść wigilijna to klasyka literatury i książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt