Zagadki do lektury felix net i nika

Pobierz

Środki stylistyczne - powtórzenie Temat 7.. Spis treściKsiążka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to pierwsza część kilkunastotomowej serii o przygodach trójki przyjaciół.. Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.Jak dobrze pamiętasz treść książki Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi?. Test składa się z 12 pytań.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - Test z Lektury Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Odmienne części mowy - rzeczownik Temat 5.. Czy Felix, Net i Nika byli dobrymi detektywami?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Sprawdź się!. Sam główny wątek książki pojawia się dopiero na końcu.. Felix .Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.. Są pozycje klasyków oraz całkiem nowe, ciekawe książki.. ,,Zemsta" - cechy gatunkowe, pojęcia związane z dramatem Połącz w pary.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to pierwsza część wielotomowego cyklu o Felixie, Necie i Nice; trójce 13 letnich przyjaciół z niebywałymi zdolnościami.. Jak udało się zająć bohaterom upragnione, ostatnie siedzenia w autobusie!. Powiązane z tym testem..

Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!

ZWIERZETA Ksiazki Social Media Horoskop Polityka.. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.Start / Archiwum / 2012 / 2013 / Zagadki z Felixem, Netem i Niką 12 lutego 2013 12 lutego uczestniczyliśmy w konkursie czytelniczym, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 5 w Chełmży.. Dlaczego im się to udało, a kustoszowi Hieronimowi nie?. Jak korzystać ze słowników?. Temat 4.. Kogo spotkali Felix , Net i Nika w podziemiach zamku?. Jacy oni są?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. w którym następuje rozwiązanie zagadki - bohater dochodzi do rozwiązania proble-Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Tematy wypracowań Felix, Net i Nika Pierwszy tom bestsellerowej serii.. Sytuacja stała się groźna i niebezpieczna, bo komputer zwabił ich do pomieszczenia ekranowanego, bez możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym..

Wiosna - zagadki dla przedszkolaków.

Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Na przeszkodzie stanęli mu Felix, Net i Nika, dlatego zamierza ich zgładzić.. wg Meluapaniodpolskiego.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. pytanie 1 z 15.. Felix przebrał się za napakowanego kulturystę i postraszył ich.. Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // (wersja kol) // odp.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Youtube Szkola Muzyka Zagadki Straszne.. Mały Książę - mieszkańcy planet Sortowanie według grup.. Widgetniewidzialnych ludzi - Test i dowiedz sie, jaki uzyskasz wynik.. Przyjaciele uciekają na latalerzu sterowanym przez pana Polona.. Wątek główny: próba rozwikłania zagadki Gangu Niewidzialnych Ludzi przez trójkę przyjaciół, wątki poboczne .Lapbook z lektury Felix, Net i Nika.. Klasa 7 Klasa 8 do egzaminu Polski lektury.. Kim okazał się Gang Niewidzialnych Ludzi?. Część 2.. Wyrazy dźwiękonaśladowcze w poezji i w prozie.. Oceń sposób działania przyjaciół.. Kanon lektur w klasie 6 jest bardzo zróżnicowany.. Temat 8.. Zagadki dla dzieci o zwierzętach na łące..

Klasa 7 Klasa 8 do egzaminu Polski lektury.

Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet.. Wielka czy mała litera?. Ilość pytań: 9 Rozwiązywany: 9729 razy Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.. Spadł deszcz.Felix, Net i Nika niewiem Morten i jego androidy Manfred pomógł Netowi i Felixowi w sprawdzianie z geografii.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. bohaterowie, łącząc fakty, trafiają na ślad.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Autorem książki jest Rafał Kosik.. Klasa 7 Klasa 8 do egzaminu Polski lektury.Lektury (20024) Literatura (12940) Obyczaje (3827) Plastyka (19135) Poezja (12596) .. Nadprogramowe historie" jest jak spotkanie z dobrymi, starymi znajomymi - przynajmniej dla tych, którzy czytali wcześniej choćby jeden z imponującej kolekcji dziesięciu tomów.. geograficzne;Nika na filmie przebrana za zjawę, straszyła ich.. Jedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. 4.FELIX,NET I NIKA: jak dobrze znasz lekturę?. Okazało się, że Wiktoria Adamczyk, Aleksandra Chętkowska i Paweł Kaznowski z klasy V nie mają sobie równych w rozwiązywaniu zagadek z Felixem, Netem i Niką w tle.Temat 1.. Temat 9.. List z podróży Temat 3.. Opracowania lektur i wierszy - szkoła podstawowa - klasy 4-6. zgodne z nową podstawą programową (od..

Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?

Osobliwości w odmianie rzeczownika Temat 6. wg Meluapaniodpolskiego.. Robotami sterowanymi przez dyrektora.. Poszczególne tomy, wielokrotnie nagradzane, doczekały się zagranicznych wydań, a książka "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" w 2012 roku zastała nawet zekranizowana.Seria ma wielu wiernych fanów, którzy dojrzewają wraz z .Play this game to review Education.. Autorem cyklu ,,Felix, Net i Nika" jest W "Nadprogramowych historiach" Felix, Net i Nika również podróżują w czasie i przestrzeni, a każda wyprawa zamienia się w ekscytującą przygodę.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Zagadki (173598) Zainteresowania (0) Zdrowie (551647) .. Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa - ukazała się w listopadzie 2005 r. Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów - ukazała się w listopadzie 2006 r. .Wciel się w rolę dziennikarza brukowca i napisz serię (4-8) krótkich (1/2 do 1 strony) notatek prasowych informujących o kolejnych działaniach Gangu Niewidzialnych Ludzi.. Część 1.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Sztuczną inteligencją.. Fałsz Prawda niewiem Kim był duch mężczyzny?. aktorem nie było tego w książce niewiem słynnym naukowcem słynnym Wynalazcą i dyrektorem szkoły pilotem Czy ojciec Niki żyje?. Zagadki -rozdział 4 1.. U gory znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych.. Jak dzieciom udało się przeżyć?. W powieściowym tygluUważam, że książka nie zasługuje na miano lektury choć z góry mówię nie była zła.. Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz.Rafal Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. Część 3.. Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Z jakim zdarzeniem rozdziału 4 kojarzy się jaszczurka.i samochód, w którym się schroniła.. Zagadki o rodzinie.. Tam, oprowadzeni przez przewodnika, pana Krabskiego, poznali szczegoly pracy Manfreda", .. Nika oraz Gang; Felix net nika; Opisac jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz .Felix, Net i Nika.. sztuczną inteligencją milioneremW tym celu musiałby zabić Felixa, Neta i Nikę, tym bardziej, że dzieci odgadły jego tajemnicę oraz pomogły policji w złapaniu złodziei.. Przekonali gang, by nie robili im krzywdy.. Napisz list gończy za przywódcą Gangu Niewidzialnych Ludzi.. Na dobry początek - dobre zachowanie Temat 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt