Elif odcinek 941 streszczenie

Pobierz

[Streszczenie + Zdjęcia] 6 października 2021Turkweb.pl 1074: W celi Melek osadzone zajadają się baklawą.. W najbliższych dniach wyemitowane zostaną następujące odcinki Elif: 1031, 1032, 1033.. Jest jednak przygnębiona, gdyż mimo starań, nie udaje jej się znaleźć nowego domu.Elif i Asli przygotowują w kuchni obiad.. Melek wciąż szuka nowego domu!. Streszczenie.. Jest jednak przygnębiona, gdyż mimo starań, nie udaje jej .Elif Odcinek 941 / Elif.. Co będzie się działo w kolejnym odcinku ELIF [STRESZCZENIE, ODCINKI ELIF].. Napisy: polskie dla niesłyszących.. Kobieta każe właścicielowi domu trzymać się od nich z daleka.. Serial Elif po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 o godzinie 14:00 od poniedziałku do piątku.. Jest jednak przygnębiona, gdyż mimo starań, nie udaje jej się znaleźć nowego domu.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Serial Elif.. [Streszczenie + Zdjęcia] 8 marca 2021Turkweb.pl 941: Kontynuacja rozmowy Tufana i Julide z poprzedniego odcinka.. Elif 693 streszczenie: Po niefortunnej wpadce, Birce obiecuje sobie, że przypodoba się Yunusowi.. Dowiaduje się o tym Parla.. Tutaj publikujemy streszczenia najnowszych odcinków, dzięki czemu możecie dowiedzieć się, co się wydarzy w najnowszym odcinku serialu Elif..

"Elif" odcinek 941.

- p.Melek związała się z hazardzistą, który chce sprzedać jej córkę, Elif, gangsterom.. Natomiast Mahir znajduje nieprzytomną .Birce zamierza w końcu porozmawiać z Akinem.. Mężczyzna przysuwa się z krzesełkiem do byłej żony.Streszczenie 941. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Melek wyprowadza się z Elif z domu Sedata, mężczyzna jednak nie zamierza dać jej spokoju.. Elif odc.. Elif mówi Melek o wizycie Sedata.. Elif mówi Melek o wizycie Sedata.. W tym momencie z głębi domu dociera dźwięk otwieranych drzwi.. Udostępnij.. Elif mówi Melek o wizycie Sedata.. [Streszczenie + Zdjęcia] | Seriale tureckie.. Okazuje się jednak, że się spóźniła, ponieważ Akin przesunął datę wyjazdu.. Hümeyra znajduje list i zdjęcie od Tarika!. Uświadamia mu, że jeśli to zrobi, nie tylko zdradzi matkę, ale nikt nie będzie chciał spojrzeć mu w twarz.odc.. Rana wciąż nęka Hümeyrę.. Bierze głęboki oddech i chce zapukać, gdy nagle drzwi się otwier.Elif odc.. W to samo miejsce udają się Macide i Kerem!. W to samo miejsce udają się Macide i Kerem!. W obawie o bezpieczeństwo najbliższych, kobieta zgadza się na ochronę.Elif odcinek 941 - Elif mówi Melek o wizycie Sedata.. Ostatni odcinek Elif można oglądać również następnego dnia po premierowej emisji o godzinie 5:40 rano w TVP 1.Prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków, które w tym tygodniu wyemituje telewizji TVP 1..

Elif odcinek 232.

Komentuj.. Mężczyzna przysuwa się z krzesełkiem do byłej żony.. Zatrzymuje się obok pokoju Kiymet.. 712 - streszczenie, opis: Hümeyra wpada w szał na widok Elif z zabawką jej….. Kobieta każe właścicielowi domu trzymać się od nich z. ROZWIŃ.. [Streszczenie + Zdjęcia] 13 września 2021Turkweb.pl 1057: Elif idzie korytarzem w rezydencji.. Sprawdźcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu "Elif".. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia rano.Elif odcinek 1057: Kiymet odwiedza grób ojca Kerema!. Kobieta każe właścicielowi domu trzymać się od nich z daleka.. Kiymet zastrasza Elif, która chce się skontaktować z Macide.. Erkut rani Kenana .elif nowe odcinki streszczenie; To wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu Elif.. ELIF STRESZCZENIE.. Natomiast Humeyra znajduje .Elif - odcinek 941.. STRESZCZENIE INNYCH KOLEJNYCH ODCINKÓW SERIALU ELIF - TUTAJElif odcinek 941 Elif odcinek 941 • Elif odcinek 941 Elif odcinek 941 • pliki użytkownika Aleminsk przechowywane w serwisie Chomikuj.pl.. Jest jednak przygnębiona, gdyż mimo starań, nie udaje jej się znaleźć nowego domu.. Melek wciąż szuka nowego domu!. Macide nie może uwierzyć, że Melek chciała ją oszukać.. Odnajduje też notatnik Macide, w którym ta wyznaje, że szuka żony Yusufa, by .Mężczyzna ma wyrzuty sumienia.. [Streszczenie + Zdjęcia] 13 września 2021Turkweb.pl 1057: Elif idzie korytarzem w rezydencji..

Elif odcinek 941: Humeyra znajduje list od Tarika!

Serial "Elif",dostępny jest także na VOD.TVP.PL.. ELIF STRESZCZENIE .Najnowszy odcinek serialu "Elif" zostanie pokazany 29 września 2021 roku o godzinie 14.00 w TVP 1.. Vildan podejrzewa, że Elif jest córką Tarika.. Jest jednak przygnębiona, gdyż mimo starań, nie udaje jej się znaleźć .Elif odcinek 941: Humeyra znajduje list od Tarika!. Rok produkcji: 2018 Czas trwania: 50 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-03-08 21:12.. Kiymet podsłuchuje rozmowę Elif i Melek, z której dowiaduje się, że Elif jest córką Melek.. Nowe odcinki dostępne są przez kilka dni od premiery.. [Streszczenie + Zdjęcia] 941: Kontynuacja rozmowy Tufana i Julide z poprzedniego odcinka.. Mam dla ciebie niespodziankę".Odcinki tureckiego serialu Elif po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. "Słuchaj, nie wyrównałyś.Elif 1064 streszczenie odcinka Kiymet w ostatniej chwili udaje się odwieść Mahira od wyznania Haktanirom prawdy.. Melek ucieka wraz z dzieckiem.. "Twoja mama będzie bardzo zaskoczona, kiedy wróci" - stwierdza nauczycielka.. Obok niej stoi Nesrin, koleżanka Fidan - liderki celi.. Streszczenie odcinka.. Jest oburzona.Elif odcinek 941 Elif odcinek 941 • pliki użytkownika Aleminsk przechowywane w serwisie Chomikuj.pl.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Elif odcinek 1057: Kiymet odwiedza grób ojca Kerema!.

Ostatni odcinek Elif 435 [27.02.2019] 21.

Melek wciąż szuka nowego domu!. 711 - streszczenie, opis: Tarik znów grozi Elif.. Bierze głęboki oddech i chce zapukać, gdy nagle drzwi się otwier.Streszczenie.. Melek jest niezmiernie wdzięczna Asl za pomoc i wsparcie.. Elif mówi Melek o wizycie Sedata.. Kerem ze względu na Hümeyrę postanawia zrezygnować z wkroczenia do sektora tekstylnego.. Tymczasem Levent nie może znaleźć sobie miejsca w ochronie firmy, dokąd przeniosła go Hümeyra.. Elif od razu biegnie do przedpokoju i mówi: "Mamo, chodź.. Zatrzymuje się obok pokoju Kiymet.. Kobieta każe właścicielowi domu trzymać się od nich z daleka.Elif odcinek 941.. W efekcieintrygi Kymet, Hümeyra odnajduje fotografię i pogróżki.. Dziękuję ci, siostro Asli".. Okazuje się jednak, że to wcale nie będzie takie proste.. Kobieta każe właścicielowi domu trzymać się od nich z daleka.. Planuje zorganizować zebranie w holdingu i obwieścić pracownikom swoją decyzję.. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego Hümeyra nagle zaczęła go tak ozięble traktować.Elif jest podekscytowana rozpoczęciem nauki w szkole.. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków.. "Co jeszcze mogę ci powiedzieć?". 26 stycznia 2021, 20:15 .Elif - streszczenie odcinków 693 i 694.. Melek siedzi na łóżku.. Veysel zostanie zamordowany.. Kobieta każe właścicielowi domu trzymać się od nich z daleka.. Zobacz co się w nich wydarzy oraz gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki online.. Mężczyzna grozi, że ją zabije, jeśli będzie rozmawiała o dziewczynce z domownikami.. "To prawda.. Kobieta każe właścicielowi domu trzymać się od nich z daleka.. Melek musi szukać mieszkania [STRESZCZENIE ODCINKA] Please Subscribe: .Elif odcinek 941: Humeyra znajduje list od Tarika!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt