Popatrz na ilustracje i opisz je w zeszycie używając there is

Pobierz

(Poniżej przedstawione są przykładowe opisy.. 3) Exercise 3 page 74 ( Ćwiczenie 3 str. 74 podręcznik ) Popatrz na ilustracje.zyje wózki z zakupami są opisane w zdaniach 1-4?Zapisz rozwiązanie w zeszycie.Popatrz na ilustracje umieszczone w tym ćwiczeniu w podręczniku i opisz je, używając " there is/ there are" w odpowiedniej formie oraz wstaw " a", "some", "a lot of" lub "any".. Strona 5.. Zeszyt ćwiczeńOd sześciu lat edukuję uczniów w zakresie języka angielskiego.. Każdy uczeń może ułożyć je w inny sposób.. Moje główne zainteresowania to: moda, kajakarstwo, opera.. Wysłuchaj nagrania CD 3.37 i sprawdz.. (2-3 zdania) 3.Opisz zakon i herb: zakonu…Testing spot W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B albo C), zgodną z treścią ilustracji.. Uzupełnij zdania, używając nazw produktów spożywczych i a, some lub a lot of.. np. There is a sweet shop.Popatrz na świat oczami poet , opisz ważne dla Ciebie miejsce używając środków poetyckich (epitety, porównanie, wyraz dżwiękonaśladowczy ożywienie) Popatrz na zdj 1 , 2 i 3 .. Na fotografii widzimy nieduży kawałek sera, nie2) Exercise 2 page 74 ( Ćwiczenie 2 Popatrz str. 74 podręcznik ) na ilustracje i opisz je używając "there is/ there are" oraz "a", "some", lub "a lot of".Zapisz zdania w zeszycie.. 85 Co powiesz w sytuacjach 1-3?. Indywidualne.. I don't like .Popatrz na ilustrscje i opisz ludzi i przedmioty ,wykorzystaj podane wyrazy..

Zdania zapisz w zeszycie.

3 zdania opisujące obrazek.. (Jest trochę wody w mojej szklance).. Posłuchaj piosenki jeszcze raz, dowiesz się jakich budynków nie ma w mieście po którym spacerują dzieci 3.. Twój kolega / Twoja koleżanka zamierza założyć bloga o modzie .Zad 3.. (Na stole znajduje sie cukier) Żeby pokazać, że czegoś nie ma, że nie istnieje, lub nie znajduje .Prosze krótko,zwięźle i na temat.. 1.opisz polityke kazimierza wielkiego.. Zapisz na kartce min.. - piłkę pod krzesłem - There's a ball under the chair.Zadanie 2 strona 53 w podręczniku.. Napisz 4 zdania co potrafisz i 4 zdania czego nie potrafisz.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie ( tak jak w przykładzie).. Nazwij produkty na każdym talerzyku.. (Istnieje miłość na świecie) There's some suger on the table.. Opisz każdy talerzyk używając poznanych dziś wyrażeń: I like / I don't like.. Zadanie.. Zadanie 3.. Uzupełnij zadania w zeszycie ćwiczeń: Strona 50: - zad.. Poznajemy nową historyjkę.Popatrz na obrazek w zad.. Spróbuj opowiedzieć, co się na nim znajduje, pamiętając o powyższych zasadach.. Mam nadzieję że z każdym ćwiczeniem coraz lepiej odróżniacie rzeczowniki policzalne i niepoliczalne!. 6 Sara end Jim: umbrellas Bre Popatrz na ilustracje z twiczenia 5.. (Znajduje się trochę powietrza w butelce) There's love in the world.. Popatrz na tekst i pomyśl jakie budynki przedstawiają .2. w liczbie pojedynczej i rzeczownikami niepoliczalnymi z rzeczownikami w liczbie mnogiej There is - tam jest There is a cake - jest ciasto There is some cheese - jest troche sera ( ser jest niepoliczalny) There are - tam są There are two cakes - są dwa ciastaPopatrz na ilustracje w zadaniu 5..

Popatrz na ilustracje i opisz je w zeszycie, używając "there is/there are" oraz a, some, lub a lot of.

Paulina8796270 rozwiązanych zada .Popatrz na mapkę w zadaniu 3.. Zdania z tą konstrukcją często wskazują na ilość i lokalizację.. *wersja do wydruku: Lesson 23popatrz na obrazki i uzupelnij obrazki.. (2 zdania) 2.opisz bitwe pod legicą.. Popatrz na obrazki I uzupełnij zdania formami can I can't .. Opisz w zeszycie, jakie sklepy widzisz na obrazku.. Spójrz na pierwszy przykład: 1.. Posłuchaj piosenki (ścieżka 2).. Potraficie również wskazać jak jest czegoś mało lub dużo.. Usłyszysz chłopca, który śpiewa o tym co robi w wakacje i, że czeka na nie z niecierpliwością Słuchając piosenki wskazuj na obrazki a -h w kolejności w jakiej je usłyszysz.. Przedmiot.. pokaż więcej.. Oceń to zadanie:6 szkoły podstawowej.. Następnie napisz obok obrazków zdania po angielsku.. Zadanie 3.. (3 zdania) 3.opisz pokój w kaliszu.. Popatrz na ilustracje produktów i opisz je w zeszycie używając There is/there are oraz a, some lub a lot of.. Język angielski.. Pomogę wam opisać obrazek A - I like tomatoes.. Rozwiązuj.. Napisz zdania w zeszycie.. Życiowym celem jest zaś podróż dookoła świata.Popatrz jeszcze raz na ilustracje w zadaniu 5 i napisz w zeszycie zdania używając there is/there isn't, there are/there aren't oraz a, some, a lot of lub any.. Rozwiązań 0 z 2. punktów za rozwiązanie do 8..

3.Zapisz zdania w zeszycie np: 1.

Zapisz zdania w zeszycle.. 4- jest dla chętnych.. Popatrz na ilustracje i napisz w zeszycie zdania uzywajac this,that thest lub those Answer.. Lesson 2wykonaj zadanie 2.. Zgadnij, które z warzyw nie były popularne w Polsce w latach 60tych.2Zadanie.. Zapoznaj się z zagadnieniem gramatycznym na str. 83 - There is/there are Ex.2.. Pamiętaj o miejscu przysłówka w zdaniu.. Zadanie.wykonaj zadanie 2.. W zeszycie narysuj takie obrazki i podpisz je: in - w, on - na, under - pod.. (ser jest niepoliczalny i nie ma liczby mnogiej, dlatego użyliśmy konstrukcji "there is".. Napisz w zeszycie zdania wykorzystując podane wyrazy (te zaznaczone na zielono).. Grammar practice Popatrz na ilustracje i opisz je w zeszycie, užywajžc there is/there are oraz a, some, lub a lotof.. Następnie przeczytaj je nagłos pamiętając o wymowie can i can't.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź.). Przeczytaj wypowiedzi 1-3 i spróbuj uzupełnić je imionami dzieci.. 1.tea/ in the cup 2.cheese/….Zapisz w zeszycie: There is i there are używamy aby opisać, że coś istnieje, jest.. 85 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.Opisz jeden z dwóch pokoi z ćw 2 str 12 ( podręcznik ) minimum 5 zdań zdania muszą sie rozpoczynać na There are There's ..

Zad.3- popatrz na obrazki i spróbuj nazwać czynności.

Np.: 1- There is a sausage.Popatrz na ilustracje produktów i opisz je w zeszycie używając There is/there are oraz a, some lub a lot of.. Wybierz książkę.. Praca domowa: prześlij zdania z ćw.2 ze str.74.. W ćwiczeniach wykonaj zad.1 i 2 na stronie 61.. 4 w podręczniku.. 1 - popatrz na obrazki, podpisz je odpowiednimi wyrazami z ramki; Odpowiedź na zadanie z Brainy 4.. Zeszyt ćwiczeń, Zeszyt ćwiczeń.. Popatrz na obrazki i napisz zdania.Użyj There is/are lub There isn't/aren't oraz some lub any.. Popatrz na obrazki.. Obejrzyj rysunek i odpowiedz na pytania z nimi zwiazane .w odpowiedzi uzyj wyrazow z ch dorysuj jeszcze jeden element w ktorego .Popatrz jeszcze raz na obrazki 1-8 i spróbuj powiedzieć co robisz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt