Co to za marka samochodu quiz

Pobierz

2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Najpopularniejsza firma produkująca elektryczne samochody.. Stwórz.. Brytyjska ekskluzywna i prestiżowa marka , nie Bentley.. Umowa kupna-sprzedaży motoroweru.. Rozwiąż quiz QUIZ: Znasz się na samochodach?. Zobacz podobne quizy: #logo #marki #mezczyzni #motoryzacja #samochody #zgadywanka.Quizy Marki samochodów - quiz obrazkowy Czy rozpoznasz, co to za marka?. Dla Ignacego.. Umowa o używanie samochodu prywatnego do celów służbowych.. Quiz ortograficzny z jednym dylematem.. Masz świetny pomysł na quiz?. Jak kupić auto w Niemczech?Quiz polega na napisaniu obecnie istniejącego państwa z którego pochodzi dana marka samochodu.. Skomentuj.. W teorii mężczyźni mają łatwiej .. Co jeszcze?. a) Honda b) Jaguar c) Mazda 3) Ile razy Michael Schumacher był mistrzem świata?. Quiz w Poczekalni .AUTO-QUIZ [25] Znasz znaczenie nazw modeli?. a) 3 b) 5 c) 7 4) Gdzie i kiedy Robert Kubica wygrał swój jedyny wyścig Formuły 1 ?Zgadnij co to za marka samochodu?. 162 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Brytyjska marka samochodów terenowych zapoczątkowana przez firmę Rover.. Logo są proste: Osoba daje obrazek jakiegoś loga - napoju, jedzenia, samochodu, zespołu itd.. Zaloguj.. Quiz ortograficzny z nazwami zwierząt.. Wskaż jedną prawidłową odpowiedź.. AUTO-QUIZ [20] Historia gier samochodowych; AUTO-QUIZ [23] Rozpoznaj markę po feldze; ..

Co to za marka samochodu?

Citroën Peugeot Dacia Ferrari Chevrolet Jeep Cadillac Hyundai Jaka to marka samochodu?. POWIĄZANE ARTYKUŁY: AUTO-QUIZ [28] Rozpoznasz model po wnętrzu?. Skomentuj.. Co oznacza skrót KWP?. samquiz1253 4 lata temu.. Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!. Stwórz konto.. Co to za marka samochodu?. pytanie 1 z 15 Co to za auto?. Wzory umów.. Marka której wozy ścigały się w serii NASCAR , pochodzi z USA.. Krzysztof_Czura.. Audi Toyota Subaru Sprawdź się w poniższych tematach: Quiz policyjny Ile jest stopni policyjnych?. Jaka to marka samochodu?. Udostępnij.. Piątkowy QUIZ na dobry początek weekendu!Rozwiąż nasz quiz.. 17 pytań.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Logokoło fortuny Koło fortuny.. Sadzenie drzew.. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Logopedia.. Nawet jeśli ktoś nie jest fanem motoryzacji, zapewne dobrze zna symbole przynajmniej kilku najbardziej znanych marek motoryzacyjnych.. 2 amerykańskie samochody.. Wyślij zgłoszenie.. Blogi od użytkowników.. Zadbaliśmy jednak o to, by nie było za .Statistics on the JetPunk quiz Co to za marka samochodu?. wg Marzena63.. Rejestr zmian.. Ciemny motyw.. Ogólne statystyki; Statystyki odpowiedzi; Rozkład punktacji .Z tego powodu wszystkie marki samochodów i ich ikony z nazwami i zdjęciami są dość problematyczne, aby umieścić je w jednym artykule..

Jaka to marka samochodu?

Klasa 3 Motoryzacja.. Zastosuj ją, a poczujesz różnicę Dziwne przepisy ruchu drogowego - większość z nich będzie dla was zaskoczeniem FSO Polonez Truck - rynkowy sukces auta z Polski Tarpan 237 - chęci były dobre, a wyszło jak zawsze Komisy nie cofały się przed niczym.. To wystarczy, by prawidłowo odpowiedzieć na kilka pytań.. Podaj markę samochodu answer choices BMW SkodaQUIZ samochodowy - Test 1) Co to za marka samochodu?. ~Jaka to marka samochodu?~ _BLACKPINK_Jennie 7 miesięcy temu.. Masz świetny pomysł na quiz?. Wskaż stolicę państwa!. AUTO-QUIZ [22] Rozpoznaj markę po nazwie modelu.. Procedura i koszt rejestracji motoroweru.. 7/10 to dobry wynik!. Druga osoba musi zgadnąć, co to za logo, jeżeli nie wie co to jest - pisze "nie wiem".. .Odgadnij jaka to marka samochodu.. Źródło: Samochodów Koło fortuny.. Co to za marka samochodu?. Dodaj do ulubionych.. a) Lego b) Michelin c) Oponeo.pl d) Good Year e) Firelli f) Dunlop Tires 2) Która marka samochodów jest NAJRZADZIEJ spotykana na drogach a) Koenigsiegg b) Bugatti c) Tesla d) Devel e) Barabham f) Fiat 3) Czy samochody Formuły E są elektryczne a) tak b) nie mam pojęcia c) tak wiem to bo oglądam formułę E d) nie e) nie one są spalinowe f) nie .Samochody - quiz wiedzy.. Język.. POWIĄZANE ARTYKUŁY: AUTO-QUIZ [22] Rozpoznaj markę po nazwie modelu AUTO-QUIZ [28] Rozpoznasz model po wnętrzu?.

Seat- marka samochodów.

» Quizy » Ciekawostki, Naukowe Ciekawostki na temat snu Aaa, kotki dwa.Quiz ma 10 odpowiedzi.. Spójrz na dziesięć zdjęć i rozpoznaj markę.. AUTO-QUIZ [27] Rozpoznasz co to za część?. 3 Rosyjskie marki samochodowe.. 1 Japońskie samochody.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. wybierz eBook dla siebie .. Poradnik SVG.. Kamperem do Kabulu - czyli wyprawa życia Dziarski 60-latek buduje demony prędkości.. 1 kwietnia 2021.. 15 pytań.. AUTO-QUIZ [18] Przepisy i nie tylko.. Treść.. Mapa świata z losowymi połączonymi państwami.Auto Świat Wiadomości Aktualności Z jakiego kraju pochodzi ta marka samochodowa?. Losowy.. logo Połącz w pary.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Quiz Hokej na lodzie - dyscyplina sportowa.Wskaż jedną prawidłową odpowiedź.. 2 Obserwuj autora Zobacz profil .. Czy potrafisz rozpoznać markę samochodu po logo?. Tym bardziej że .Nowy quiz z zaznaczaniem pól.. Dla Ignacego.. AUTO-QUIZ [24] Nowe modele - znasz je?. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Udostępnij.Marki samochodów - quiz wiedzy.. Flagi Europy.. Marka jakiego samochodu ma takie logo?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Poziom 55. .. Quiz w Poczekalni.. Sądzisz, że rozpoznasz markę auta po jej logo?.

Odgadnij jaka to marka samochodu.

AUTO-QUIZ [24] Nowe modele - znasz je?Czy uda Ci się zgadnąć, jaka to marka samochodu?. Polecamy.. AUTO-QUIZ [27] Rozpoznasz co to za część?. Państwa Według Granic w 90 Sekund.. Wyobraź sobie listę najbardziej poszukiwanych i sprawdzonych marek.. Testy, porady, raporty, opinie o samochodach .26 czerwca 2021 Quiz sprawdzający znajomość modeli, a dokładniej umiejętność zidentyfikowania marki po obręczy koła.. logo Test.Mamy kilka niespodzianek - Quiz.. Zobacz .Test.. 0-85%: 4,47: 94 224: 21: Flagi .1) Kto jest największym producentem opon?. Kalkulator stawki podatku od kupna samochodu PCC-3 (2022) 18 kwietnia 2022.. Ostatnie blogi użytkowników.. ODPOWIEDZI.. AUTO-QUIZ [21] Motoryzacyjne logo.Quiz sprawdzający znajomość modeli.. 6 lat temu.. Co chce Ci powiedzieć Twój najlepszy przyjaciel, ale nie ma dość odwagi?. Udostępnij.. [QUIZ] Specjalny quiz geograficzny.. Spójrz na zdjęcie i rozpoznaj markę auta.. Mamy kilka niespodzianek.. 10/10 to konieczność!. 10/10 to konieczność!. AUTO-QUIZ [26] Jaka kara grozi kierowcy za…?. Jego .. a za 15-20 tys. zł można znaleźć ładny egzemplarz.. Potrafisz rozpoznać nazwę modelu po wyglądzie jego wnętrza?. Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując test!. Quiz ortograficzny z kilkoma dylematami.. 24 września 2020.Wyniki Marka #1 2021; Wyniki Marka #1 2020; Wyniki WK 2019; Wyniki WK 2018; Wyniki WK 2017; Wyniki WK 2016; .. AUTO-QUIZ [27] Rozpoznasz co to za część?. Ile szkół policyjnych działa w Polsce?. 4 niemieckie marki samochodowe.Quiz dla podróżników.. Szukaj.. 16 Obserwuj autora.. Dla Ignacego.. Niezależny serwis motoryzacyjny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt