Quiz o książce felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Net chce pomóc Nice, która jest biedna.. Część 1.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi""FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Pojawiają się jednak sygnały, na podstawie których da się mniej więcej ten czas określić.. Okazało się że gang .Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Zbadali go i był on świeży.. Test składa się z 12 pytań.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary.. Test składa się z 12 pytań.. 16 terms.Test z lektury ,,Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test wg Igorkijowski "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik) - quiz wiedzy o książce.Witaj na stronie Quizz.pl.. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. klasa 6 Lektury .Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - QuizFilm zawiera 50 pytań sprawdzających znajomość lektury..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

W jednym pytaniu jest błąd ponieważ Stefan Kuszmiński był też pilotem to było powiedziane w książce.Co wiesz o książce ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ?. Co Net nosiła zawsze w plecaku?Test z części 1-2, czyli .. Felix, Net i Nika - krzyżówka Krzyżówka.. Sprawdź się!Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Net, Felix i Nika odnajdują skarb ukryty przez niemieckich .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Jak miał na nazwisko Net?. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie lektury.. Udostępnij.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test..

Klasa 6 Polski.Quiz /fiszki felix net i nika oraz gang niewidzial….

Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.. Babcia Lusia opowiada o pierścionku, skradzionym przez Niemców.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. "Felix, Net i Nika" to seria bardzo fajnych książek dla młodzieży.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Co wiesz o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Co się stało z rodzicami Niki?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Pierwszy dzień w szkole.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Oto np. babcia jednego z bohaterów, sanitariuszka z czasów powstania warszawskiego.Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski.. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz.. Kim była pani Lucynka ?.

Sprawdź swoją wiedzę z książki "Felix , Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi " " O rety!

a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi".. Wbrew pozorom to wciągająca lektura nie tylko dla nastolatków, ale i dla dorosłych czytelników!. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Czy znasz postacie z lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Prawda czy fałsz.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. wg Katarzynawalach.. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. Gimnazjaliści spotykają gnoma w zamku na Kociej Skale..

Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?

Felix, Net i Nika rozmawiają z duchami.. W powieści nie ma żadnej konkretnej informacji o czasie narracji.. heylisa 2 lata temu.. 0%Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Niektóre z pytań są naprawdę tru.Witaj na stronie Quizz.pl.. Sprawdź swoją wiedzę!. Przyjaciele odkrywają ludzkie szczątki na strychu.. chomik8.. Dwóch chłopaków kradnie mu dziesięć złotych.. Skomentuj.. Sprawdź się!. Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności.. Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. pytanie 1 z 15.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Klasa 6 Polski.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Quiz fajny, ale gdyby były bardziej wiarygodnie (złe) odpowiedzi, test byłby trudniejszy.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt