Przeczytaj tekst i napisz pytania potem napisz krótkie odpowiedzi

Pobierz

Question from @mysiunka - Szkoła podstawowa - Język angielskizad 3 Wykonaj drugie ćwiczenie on line i poćwicz krótkie odpowiedzi: exercise 2 - short answers.. Przeczytaj notatkę odnoszącą się do tekstu, który .. Swoją wypowiedź możesz zapisać tutaj lub w zeszycie.. 3 brother/ run fast?Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Ułóż pytania z podanych wyrazów , a następnie ułóż krótkie odpowiedzi do pytań .Napisz pytania z formą will i krótkie odpowiedzi.. Temat: Powtórzenie wiadomości z rozdziałów 1-6 - reading.. Popatrz na poniższą tabelkę.. Uważnie przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Była na wycieczce w Krakowie, zwiedziła Smocza Jamę.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie .Ćwiczenie 3.. Wykorzystaj swoje odpowiedzi, tworząc krótki, spójny tekst opowiadający o przygodzie osiołka.. 2013-05-20 15:44:44 Uzupełnij pytania , używając going to.. Pielęgnowała róże w ogródku i obserwowała, jak dojrzewa zboże.. 2011-03-17 17:26:44 przeczytaj podane odpowiedzi .uzpelnij pytania wyrazami .. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .Przeczytaj poniższe pytania i odpowiedz zgodnie z prawdą Napisz krótkie odpowiedzi 1 .. którym zrobił durzo otworów w kasztanie.. 6/87 - przeczytaj tekst.. W zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4).. usłyszysz dwukrotnie.. R1KapjyDV8Bt8 1 1.Przeczytaj uważnie tekst i odpowiedz na pytania poniżej..

uzupelnij dialog napisz pytania i krotkie odpowiedzi.

Darek wziął do ręki szpikulec, którym zrobił dużo otworów w kasztanie.. SCENA V Akt.1 Orgon, Kleant, Doryna ORGON A, dzień dobry, szwagrze.. odpowiedziZadanie 3.. Napisz dialog w zeszycie: Zad 5.. *wersja do .Przeczytaj uważnie tekst i odpowiedz na pytania poniżej.. Właśnie miałem wychodzić, lecz teraz zostanę.. i przetłumacz na polski.. odpowiedzi ułóż i napisz w zeszycie pytania z czasownikiem can.. Kżyś do zrobienia swojego zwiezontka wziął .. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3. ; 2015-11-14 15:29:16Przeczytaj tekst ułóż pytania i napisz krótkie odpowiedzi język angielski strona 51 zadanie 5 - MidBrainart Przeczytaj, krótki tekst i odpowiedz na pytanie Uzasadnij stwierdzenie, że "w sztuce Rubensa wszystkie cechy barokowe - Pytania i odpowiedzi - Język polski .. Napisz podane podpunkty w stronie biernej po angielsku: a) My aunt collects stamps.. 2013-04-04 13:06:26 niemiecki!. Przeczytaj tekst z ćw.1 str.68 w podręczniku i uporządkuj wydarzenia w odpowiedniej kolejności.. Napisz pytania i odpowiedzi.. Przeczytaj tekst z lukami.. Pielęgnowała róże w ogródku i obserwowała, jak dojrzewa zboże.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Question from @Milkusiawieszaczek11 - Szkoła podstawowa - Język angielskiOsadź.. Uzupełnij luki 1-3 wyrazami z ramki.. Napisz krótkie odpowiedzi na pytania..

IJåóž pytania i napisz krótkie odpowiedzi.

Krzyś do zrobienia swojegoPrzeczytaj tekst Pisma Świętego (str. 98) i napisz w zeszycie, czym charakteryzowało się życie pierwszych wspólnot chrześcijańskich.. Na ten plac czekaliśmy z niecierpliwością, ponieważ w miasteczku, gdzie znajduje się szkoła, brakowało miejsca zabaw dla dzieci.Napisz pytania, które mama zada Marcie, gdy wróci do domu.. Ułóż pytania do tekstu korzystając z podanych wyrazów.A.. potem napisz krótkie.. 3/87 - przeczytaj tekst.. The customer gives it to theNapisz krótkie odpowiedzi na podane pytania.. 2012-02-06 16:48:08 Napisz pytania i odpowiedzi , używając podanych wyrazów.. Wtem do Polski posłan goniec, Iż król wygrał, a mistrz stracił I gardłem tego przypłacił.. 15.05.2020-przetłumacz na j. polski-zapisz w zeszycie słowa, których nie rozumiesz i przetłumacz na j. polski-wykonaj zadanie 6 ze strony 92 pisemnie w zeszycie zapisując cały tekst .Ćw.. .Przeczytaj zdania i napisz pytania oraz krótkie odpowiedzi Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Przywiozła kubeczek dla Oskara, a dla mamy chustkę.. Trzy wyrazy nie pasują do żadnej luki.. W czasie wakacji Pola była u babci w górach.. Darek i Krzyś robią zwierzątka z darów jesieni.. Potem napisz krótkie odpowiedzi: Great!. W czasie wakacji Pola była u babci w górach.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytanie..

Przeczytaj tekst i napisz pytania.

20 kwietnia nasza klasa, czyli 2 a, wzięła udział w niezwykłej uroczystości otwarcia nowego placu zabaw.. Przeczytaj, krótki tekst i .Przeczytaj tekst.. Chodziła z przewodnikiem po górskich szlakach.. Chodziła z przewodnikiem po .. Zadanie 11.. KLEANT Ja się cieszę także.. Użytkownik Brainly Użytkownik Brainly 17.09.2020Przeczytaj tekst i pytania.. 4/87 - uzupełnij i zapisz w zeszycie zdania.. Odpowiedzi zapisz do zeszytu.. Zwieżątko było jórz gotowe, wyglondało jak kaktus.. Zwierzątko było już gotowe, wyglądało jak kaktus.. potem napisz krótkie.. Uważnie przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. uzupełnij treść.. Uzupełnij dialog formami can i can't.. Potem w otwory włożył krótkie patyczki.. Wybierz główny temat tekstu z trzech podanych na końcu zadania.. Ułóż i napisz w zeszycie pytania z czasownikiem can.. Sprawdź co oznaczają zwroty z ramki USEFUL.. 1.Zapisz odpowiednie pytania do podanych odpowiedzi : 1.Wir sind aus Deutschland .. Do podanych zwięzłych definicji dopisz terminy, które one definiują - Odrabiamy.pl Do podanych zwięzłych definicji dopisz terminy, które one definiują - a) tekst poboczny w dramacie - didaskalia - Pytania i odpowiedzi - Język polskiSprawdź .uzupełnij dialog napisz pytania i krótkie odpowiedzi angielski.pdf (22 KB) Pobierz.. Uważnie przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania..

Potem napisz krótkie odpowiedzi.

Następnie napisz odpowiedzi Marthy.. Na pytania należy .. 2. em z kolegą napisz krótki dialog do dwóch spośród Raz .. Np.: Cechy pierwszych wspólnot chrześcijańskich: (6 ) Przeczytaj uważnie tekst "Pierwsi chrześcijanie" i wykonaj zadanie 2 s.99- tabelkę wykonaj w zeszycie.. Na podane pytania napisz odpowedź pełnym zdaniem (przetłumacz pełym zdaniem moje odpowiedzi ) 2015-03-02 19:49:42ułóż i napisz w zeszycie pytania z czasownikiem can.. ORGON do Kleanta Doryna.Teksty Piosenek (39765) Teledyski (8818) Telewizja i Seriale (255735) Zespoły (21728) Nauki (970081) .. Ułóż zdania i napisz do nich odpowiedzi.. Cieszę się, że cię widzę.. 1,2 strona 64.. .Engbook to portal umozliwiajacy nauke jezyka angielskiego na roznych poziomach.. Przeczytaj uważnie tekst.. Pamiętaj o wyrazach łączących logicznie zdania (np. wtedy, dlatego, potem, natomiast, mimo to itp.).. Podkreśl słowa : które naprowadziły cię na prawidłową odpowiedź.1 Test nr 1 kl. 3.. Zapoznaj się z niebieskimi ramkami.. Potem napisz krótkie odpowiedzi.. 2011-10-14 10:45:09Przeczytaj tekst i odpowiedz na polecenia.. Zadanie 2 strona 91.Test nr 1 kl. 3.. Odp:.. uzupełnij treść.. Podręcznik strona 90 zadanie 1.. Cóż tam na wsi, czas piękny, zboże już zasiane?. Potem w otwory włożył krótkie patycki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt