W wysokich andach kondor jajo zniósł tekst

Pobierz

Mały Indianin napiął wielki łuk Jak on mógł!. Drugie jajo zniósł.Na szczęście istnieją teksty, do których nie sposób się przyczepić: W wysokich Andach kondor jajo zniósł Pierwsze jajo zniósł Drugie jajo zniósł Trzecie jajo zniósł A potem zdechł A to pech A na co jemu było tyle jaj Ajajaj!. Cyganie i Masonii wykupili wszystkie bilety!. Dodaj do spiewnika.. Najlepsze piwo to lubelski full .Tekst [edytuj • edytuj kod] W wysokich Andach kondor jajo zniósł, pierwsze jajo zniósł, drugie jajo zniósł, trzecie jajo zniósł.. Kondor fot. PAP / ROMAN KOSZOWSKI W rzeczywistości kondor znosi tylko jedno jajo raz na dwa lata, a dożywa grubo ponad czterdziestki.. Mały Indianin napiął wielki łuk Jak on mógł!. Najlepsze piwo to lubelski full Gul gul gul Gul gul gul Lubelski fuuuul!Bezsensowne teksty piosenek.waszym zdaniem :) - Forum dyskusyjne w INTERIA.PL - Był czas ,że często w radio często słyszałem piosenkę Papa Dance o czarnym.Bumtarara, bumtarara", czy też bardzo, bardzo ambitny utwór grupy Primo: "W wysokich Andach kondor jajo zniósł.. Było mu!. Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 30 sierpnia 2014.. Okazuje się, że tutaj też wszyscy ciężko pracują i 1 maja też jest święty.. W wysokich Andach kondor jajo zniósł Pierwsze jajo zniósł Drugie jajo zniósł Trzecie jajo zniósł A potem zdechł A to pech A na co jemu było tyle jaj Ajajaj!.

Pierwsze jajo zniósł.

Któregoś dnia idąc w dżungli zauważył leżącego słonia.. Mały Indianin napiął wielki łuk.. Zrobiło mu się żal i wyjął mu ten gwóźdź.W wysokich Andach kondor jajo zniósł.. Co prawda w Polsce już 10:00, to zdążyliœmy się przestawić na czas Peru i wstawanie przed 3:00 było bardzo trudne.. W wysokich Andach kondor jajo zniósł Pierwsze jajo zniósł Drugie jajo zniósł Trzecie jajo zniósł A potem zdechł A to pech A na co jemu było tyle jaj Ajajaj!. Było mu!. Najlesze piwo to lubelski full Gul gul gul Gul gul gul Lubeslki fuuuul!I.. Ajajaj Na co tyle jaj Mały Indianin napiął wielki łuk Jak on mógł Jak on mógł Napiąć łuk?. Najlepsze piwo to .Tekst piosenki: I.. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.. Napiąć łuuuuk!. Nie odbierajcie jej więc tej radości, wydłużcie maksymalnie jej "dęs mi tu di end of low" !. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.Rozpoznaj piosenkę za pomocą dwóch linijek jej tekstu.. Mały Indianin napiął wielki łuk Jak on mógł, jak on mógł napiąć łuuuuuuuuuuuk Najlepsze piwo to lubelski Full gul gul gul lubelski .19 sierpnia 2013 ·.. Mały Indianin napiął wielki łuk Jak on mógł!. Mały Indianin napiął wielki łuk Jak on mógł!.

Kondor olbrzymi to ...W wysokich Andach kondor jajo zniósł dodał: ...

Najlesze piwo to lubelski full Gul gul gul Gul gul gul"W Wysokich Andach kondor jajo zniósł, Pierwsze jajo zniósł, Drugie jajo zniósł, Trzecie jajo zniósł, A potem zdechł A to pech A na co było jemu tyle jaj?. W wysokich Andach kondor jajo zniósł Pierwsze jajo zniósł Drugie jajo zniósł Trzecie jajo zniósł - Stwórz śpiewnik na Twoje wesele-34977 Wesele i Ślub.Tekst piosenki .. Zamiast smażyć się na plaży i pluskać z .I.. W wysokich Andach kondor jajo zniósł Pierwsze jajo zniósł Drugie jajo zniósł Trzecie jajo zniósł A potem zdechł A to pech A na co jemu było tyle jajW wysokich Andach kondor jajo zniósł Pierwsze jajo zniósł Drugie jajo zniósł Trzecie jajo zniósł A potem zdechł A to pech A na co jemu było tyle jaj Ajajaj!. Było mu!. Było mu!. Napiąć łuuuuk!. Pewien misjonarz był z misją humanitarną w Afryce.. A potem zdechł, a to pech, a na co jemu było tyle jaj?. Napiąć łuuuuk!. Napiąć łuuuuk!. O to przed Panstwem 1994 - TVP Lublin nakręca videoklip do piosenki "Lubelski Full", która zajmuje I Miejsce w Telewizyjnej Lubelskiej Liście Przebojów woj.. Jeśli go jeszcze nie masz, to .Przeczytaj o UNKNOWN w wykonaniu Lubelski full i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.. Drogi Forumowiczu, jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze..

"W wysokich Andach kondor jajo zniósł", czyli piosenka o najlepszym piwie.

Nie polecieliśmy.. Najlepsze piwo to lubelski full Gul gul gul Gul gul gul Lubelski fuuuul!Ważne!. Podszedł i zobaczył że słoń ma w nogę wbity gwóźdź.. Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.. Najlepsze piwo to lubelski full .I.. Mały Indianin napiął wielki łuk Jak on mógł!. Mały Indianin napiął wielki łuk Jak on mógł!. slucham juz tego chyba 10 raz i sram ze smiechu co to korwa ma byc, jak mozna napisac taki tekst, do czego to sie ma,W wysokich Andach kondor jajo zniósł Pierwsze jajo zniósł Drugie jajo zniósł Trzecie jajo zniósł A potem zdechł A to pech A na co jemu było tyle jaj Ajajaj!. Bez obaw, nie jest tak źle jak w podwórkowej zaśpiewce na melodię "El Condor pasa".. Najlepsze piwo to lubelski full .Tekst piosenki Lubelski full - I.. Najlepsze piwo to lubelski full Gul gul gul Gul gul gul Lubelski ful Gul gulO to przed Panstwem 1994 - TVP Lublin nakręca videoklip do piosenki "Lubelski Full", która zajmuje I Miejsce w Telewizyjnej Lubelskiej Liście Przebojów woj. .Wieczorek pożegnalny w Miedznie XXVIII Pieszej Kaszubskiej Pielgrzymki Hel - Jasna GóraW wysokich Andach kondor jajo zniósł pierwsze jajo znióśł drugie jajo zniósł trzecie jajo zniósł a potem zdechł, a to pech A na co jemu było tyle jaj ajajaj na co tyle jaj, było muuuuuuuuu ?.

"W dalekich Andach kondor jajo zniósł, drugie jajo zniósł a potem zdechł.

(Tekst Piosenki) Nie będę się żenił, Aż mi sto lat minie, aż mi się żeniadło do dołu wywinie.. Napiąć łuuuuk!. Było mu!. .Przeczytaj o w wysokich andach kondor jajo zniosl w wykonaniu Lubelski full i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.W wysokich Andach kondor jajo zniósł, potem drugie, potem trzecie, a potem zdechł, a na co mu było tyle jaj.. - korwa co to za tekst.. Było mu!. Napiąć łuuuuk!. Mały Indianin napiął wielki łuk Jak on mógł!. Wszystkim tym, którzy złorzeczyli i zazdrościli nam majówki na Karaibach - Gratulujemy!. Udało się!. W wysokich Andach kondor jajo zniósł Pierwsze jajo zniósł Drugie jajo zniósł Trzecie jajo zniósł A potem zdechł A to pech A na co jemu było tyle jaj Ajajaj!. Napiąć łuuuuk!. W wysokich Andach kondor jajo zniósł Pierwsze jajo zniósł Drugie jajo zniósł Trzecie jajo zniósł A potem zdechł A to pech A na co jemu było tyle jaj Ajajaj!. W wysokich Andach kondor jajo zniósł Pierwsze jajo zniósł Drugie jajo zniósł Trzecie jajo zniósł A potem zdechł A to pech A na co jemu było tyle jaj Ajajaj!. Było mu!. Jakoś odwykłam od takich wycieczek, gdzie najpierw godzinę zwozi się turystów w jedno miejsce, aby później umieścić ich w autobusie.W wysokich Andach kondor jajo zniósłW WYSOKICH ANDACH KONDOR JAJO ZNIÓSŁ.. Było mu!. Mały Indianin napiął wielki łuk Jak on mógł!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt