Opis postaci felixa polona

Pobierz

Policyjna notatka na temat Gangu Niewidzialnych Ludzi.. Jest niższy od Neta o pół głowy.Felix Polon ma 13 lat, obecnie uczy się w gimnazjum im.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.Felix Polon - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie i uczęszcza do Gimnazjum im.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Galeria nauczycieli.. Osadź.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Mieszka w Warszawie i też tam uczęszcza do szkoły.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Felix odznacza się bystrością, inteligencją i odwagą.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści " Felix, Net i Nika ".. Jego tata pracuje jako inżynier, a mama jest dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają .Pracował on razem z ojcem Felixa nad latalerzem, póki pana Polona nie przenieśli do badań nad pierścieniem w … Czytaj więcejGłówni: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedsta- wienie postaci Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w Warszawie trzynastolatek, syn ekonomistki pracującej w banku oraz konstruktora wynalazcy,Opis domu Felixa..

Charakterystyka postaci: Aurelia.

Jest jednym z głównych bohaterów książki pt. "Felix, Net i Nika".. Więcej .. Dom Polonów stoi na ulicy Serdecznej na przedmieściach warszawy.Szczupły, jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. 51 osób lubi to.. Polub.. Spotkała się tam razem z Felixem, Netem i Niką, których wcześniej nie znała.Felix Polon.. Ma rodziców, którzy są zapracowani.. Jest zbyt uczciwy, żeby kłamać.Odkrywaj.. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. Wspólnie z Netem i Niką tworzy superpaczkę, z którą przeżył różne przygody.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.. Zawiera nieodpowiednie treści.. Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy.Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix Net i Nika - Postacie: Felix Polon - poważny blondyn, ma talent do konstruowania robotów odziedzieczony po ojcu.. Instrukcja obsługi jednego z wynalazków pana Polona.. Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.Charakterystyka wewnętrzna Doskonale rozumie się z Felixem i Niką..

Dodał: Serfer Dodano: 27 III 2017 (ponad 4 lat temu) Charakterystyka postaci: Babcia Lusia.

Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. .Nie był w domu od 30 lat, mieszka w Archowum.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. profesora Stefana Kuszmińskiego.. Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Ma piwne oczy i blond włosy często chodzi w niebieskich jeansach i pomarańczowym swetrze jest średniego wzrostu.W drugiej części postanowił sobie podnieść oceny, a także Aurelii, która mu się podoba.Charakterystyka Felixa Polona Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Ojciec Neta jest informatykiem.. Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Rysunek na podstawie wybranego opisu.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Rodzina Felixa Polona.. 9182 osoby lubią to · 31 osób mówi o tym.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Rod…Lista postaci z cyklu Felix, Net i Nika - lista postaci, występujących w serii Felix, Net i Nika polskiego pisarza Rafała Kosika.Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy..

Dodał: Serfer Dodano: 27 III 2017 (ponad 4 lat temu) Charakterystyka postaci: Celina.Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.

Jest mądry, uczynny, inteligentny, opanowany i spokojny.. Czytaj więcej.A teraz krótka charakterystyka bohaterów: Felix Polon-poważny trzynastolatek.Kocha robotykę.Inteligentny wynalazca (po ojcu ;)).Konstruuje różne roboty.Zakochany z wzajemnością w Laurze,poznanej w pensjonacie Trzy Kuzynki (F,NiN oraz Trzy Kuzynki).Doskonały w fizyce i przedmiotach ścisłych.Ma małe poczucie humoru.Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami, zawsze spokojny i opanowany, trzeźwo myślący, kompletnie nie umiejący podchodzić do dziewczyn, lecz mimo to ma u nich powodzenie.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Ma urodziny w drugiej połowie września.Felix Polon - trzynastolatek, uczeń I klasy warszawskiego gimnazjum.. Podobnie jak jego ojciec, ma zamiłowanie do majsterkowania i tworzenia różnych urządzeń i robotów.Felix Polon to jeden z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. Opis sytuacji.. Edytuj elementy.. Wyjaśnij, czym lub kim są: trend, AI, Manfred i test Turinga.Rodzina Felixa Polona Piotr Polon - tata Felixa, pracuje w Instytucie Badań Nadzwyczajnych, syn zainteresowanie robotyką odziedziczył właśnie po nim, Marlena Polon - mama Felixa, pracowała w banku, ale kiedy ktoś wykorzystał jej laptopa do wprowadzenia wirusa, została zwolniona,Charakterystyka bohaterów książki Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Ma urodziny w drugiej połowie września.Charakterystyka postaci Felix Polon Felix Polon ma 13 lat chodzi do 1 klasy gimnazjum im.

Podstawowe informacje płeć mężczyzna wiek 13 lat miejsce zamieszkania Przedmieścia Warszawy, ul. SerdecznaFelix Polon to bohater książki Rafała Kosika ''Felix, Net i Nika''.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Ma psa Cabana, z którym jest bardzo związany.Net Bielecki‧Streszczenie‧Nika Mickiewicz‧Felix, Net I Nika Oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix Polon.. Bohater mieszka na ulicy Serdecznej w Warszawie, jest gimnazjalistą.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Według mnie Feliksa mogę uznać jako postać pozytywną, ponieważ pomimo cech takich jak ukrywanie przed przyjaciółmi tego, że chodzi z Laurą, on nadal pozostaje mądrym, inteligentnym chłopakiem.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają .Pracował on razem z ojcem Felixa nad latalerzem, póki pana Polona nie przenieśli do badań nad pierścieniem w ….. Chodzi z Laurą, mimo iż nie ma podejścia do.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Chłopak jest szczupłym blondynem o piwnych oczach.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt