Tango sprawdzian z treści

Pobierz

Obejmuje pytania ze znajomości dramatu "Tango" Sławomira Mrożka oraz model odpowiedzi.. Inne testy w tej kategorii: Test Teatr gracki.Test z treści dramatu: "Tango" / Test z "Tanga" Test z "Tanga" Limit czasu: 10 min.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Wesele, poziom trudny11.. Sprawdzian ze znajomości lektury Sławomira Mrożka pt. Tango.. Który z bohaterów dramatu uważał, że rzeczywistość przeżre każdą formę: 19.Tango - test wiedzy.. Czy dobrze zapamiętałeś perypetie Rudego, Alka i Zośki?. ponieważ zawiódł się na systemie nauczania.. rozbójnik!. c) zmarł w wyniku ciężkiej choroby.. XX wieku, kiedy Polska była zdominowana przez władze komunistyczne, autor znalazł się na emigracji, a w Europie dokonała się rewolucja obyczajowa.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Metoda oceniania: Średnia ocena.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Trudny test z lektury Wesele, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. "Mistrz i Malgorzata" to jedna z. najbardziej popularnych lektur.Mistrz i Malgorzata (ros.. Rozpocznij test.. Dlaczego Wokulski przerwał naukę w Szkole Głównej?. "A gdybyś pan jeszcze wiedział, jaką ona ma bibliotekę, co czyta… Zgłupiałem, kiedy raz zażądała, abym jej objaśnił pewne punkta transformizmu, którym dlatego tylko brzydzi się, że uznał walkę o byt za fundamentalne prawo natury"..

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Maciej Boryna.

Potrzebujemy Twojej pomocy!Tango - test wiedzy.. Opracowanie • Pan Tadeusz • Biografia Adama Mickiewicza • Pan Tadeusz - streszczenie • Pan Tadeusz- bohaterowie • Pan Tadeusz - opracowanie • Pan Tadeusz - cytaty • Ciekawostki o Panu Tadeuszu • Pan Tadeusz z przymrużeniem oka • Pan Tadeusz - test z treści • Pan Tadeusz - test z problematykiKartkówka służy do weryfikacji stopnia opanowania przez ucznia niewielkiej ilości materiału.. Sprawdź, czy znasz tę lekturę na tyle, aby rozwiązać ten test!Lalka - test z treści .. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test Mrożek - Tango, Mrożek - Tango podręcznika Lektury dla Klasa III.. "Złodziej!. Język polski.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Test składa się z 12 pytań.. ponieważ rozpoczął pracę w sklepie Jana Mincla.. ponieważ zakochał się w Łęckiej.. b) uciekł z posady.. W nagrodę za pomoc Harpagon obiecał mu nagrodę, którą było: a) dzień wolnego b) pamięć i wdzięczność c) pieniądze wyjęte z kieszeni d) ręka Elizy 13.. Wyślij znajomemu link do testu i sprawdźcie kto lepiej go rozwiąże: Udanej zabawy!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Makbet11.. Dawny latarnik w Aspinwall a) przepadł bez wieści.. Język polski.. Dzieło po raz pierwszy wydano w piśmieKartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury..

Rozwiąż test i przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.16.

Potwierdź .Kartkówka ze znajomości treści lektury Antoine da Saint Exupe'ry "MAŁY KSIĄŻĘ" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Jak naprawdę nazywali się główni bohaterowie?. Znajdziesz tu materiały ułatwiające organizację pracy w trakcie całego roku szkolnego, niezbędne do przygotowania i prowadzenia zajęć.Test z lektury "Kamienie na szaniec" (Aleksander Kamiński).. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .Pan Tadeusz - test z treści.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Szkoła podstawowa.. Zawiera 25 pytań.. Niestety, minimalna stabilnosc dzialania uzyskamy dopiero przy 1000 regularnych .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w przypadku tej formy sprawdzianu ), dlatego podaję krótkie odpowiedzi.Test ze znajomości Potopu Henryka Sienkiewicza..

Nowego pracownika latarni poszukać miał a ...Kordian - test z treści.

NigdyLektura Tango Sławomir Mrożek, interpretacja lektury, test wiedz, Geneza utworu: Dramat powstał w latach 6 0.. Szkoła ponadpodstawowa.. Sabina Jakóbowska.. Który z bohaterów wypowiedział słowa: " Tutaj nie można oddychać, chodzić, żyć": 18.. Udostępnij Test sprawdzający znajomość lektury.. b) zginęła połowa płynących.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.a) z okazji urodzin b) rozpoczęcia ferii zimowych c) z okazji imienin 6) Jak miał na imię pies Jeremiasza?. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. złodziej!. przedwiośnie język test lektura Liceum testy Polski ogólnokształcące sprawdziany Żeromski.. Rozjemcą w sporze ojca z synem był: a) Jakub b) Anzelm c) komisarz d) Strzałka 12. mistrz i malgorzata- sprawdzian z tresci lektury .. Kto w Boga wierzy!Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. W wyniku rozbicia łodzi z San Geromo a) zginęli wszyscy pasażerowie.. ponieważ brał udział w powstaniu styczniowym.. Pan Tadeusz - test z problematyki.. Zośka- Dawid Pisarczyk Rudy- Aleksander Breja Alek- Bartosz Kowalski.Test Dziady, część III, Dziady, część III podręcznika Lektury dla Klasa II..

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdzian z treści lektury "Latarnik" 1.

Ulegam przemocy, ale w duszy będę nim gardził to słowa oddające postawę inteligencji przede wszystkim wobec: 17.. Stefan Żeromski, "Przedwiośnie".. Pytanie: 1/20 Poprawne odpowiedzi: 0/20.Test wiedzy z lektury - "Mały Książę"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt