Przysięga odcinek streszczenie szczegółowe

Pobierz

Porywa Narin i Feride!. 658 streszczenie szczegółowe W 658. odcinku serialu Przysięga Emir dowiaduje się, że zioła nazbierane przez Gulperi rzeczywiście miały być dla chorego syna sąsiadki.. Dowiaduje się, że żona była w szpitalu u Ahmeta i prosiła go o wycofanie skargi.Przysięga odcinek 665.. 665 streszczenie szczegółowe Tulay wysyła do więzienia mordercę, który ma się pozbyć Emira.. Tulay okłamuje Emira, że Gulperi sprzedaje zioła.. Tulay spotyka Kasima przed domem Emira.. Przysięga odc.. Emir zostaje zatrzymany w areszcie.. Widzowie pokochali piękną i intrygującą historię bohaterów serialu.Jak podaje teleman.pl streszczenie 666. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Levent chce odzyskać udziały w firmie, ale Meltem nie zamierza odpuszczać.. Emir zaczyna rozumieć Gulperi i stara się być dla niej bardzo miły.Przysięga 669 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku.. W je­go ce­li jest ban­dzior, któ­ry chce go za­bić!Przysięga odc.. Streszczenie.. Cavidan odkrywa zniknięcie złotych moment.. Ahmet boi się kłopotów i zażąda od Tulay podwójnej zapłaty, a Emir zaczynie zdawać sobie sprawę .Jak podaje teleman.pl streszczenie 659. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal daje się sprowokować Leventowi.. W 665. odcinku serialu Przysięga Tulay wysyła do więzienia mordercę, który ma się pozbyć Emira..

665 streszczenie szczegółowe.

[Streszczenie + Zdjęcia] 7 stycznia 2022 Turkweb.pl.. Dowiaduje się, że Gulperi była w szpitalu u Ahmeta i prosiła go o wycofanie skargi.. Liczy, że w ten sposób z jej życia zniknie także Gulperi.. 671 streszczenie szczegółowe W 671. odcinku serialu Przysięga Meltem postanawia zemścić się na Narin za to, że dostała od niej w twarz.. Przysięga odc.. Przysięga - streszczenia odcinków Turcja 2022 Odcinek 675 Lekarz informuje Emira, że Gulperi powinna robić coś, co pomoże zapomnieć o przykrych przeżyciach.. Gulperi prosi Ahmeta, by wycofał przeciwko niemu oskarżenie.. Emisja zaplanowana jest na czwartek, 30 czerwca.. Zobacz co wydarzy się w odcinku, a także kiedy oglądać jego premierową emisją oraz powtórki.. Emir zna­lazł się w śmier­tel­nym nie­bez­pie­czeń­stwie.. Cengiz zamierza trafić na jeden dzień do aresztu.Przysięga odc.. Dziewczyna w ostatniej .. "Przysięga", odcinek 656: Streszczenie epizodu.. Meltem chce wrobić w zabójstwo Kemala.. Dochodzi pomiędzy nimi do przepychanki, w wyniku której mężczyzna traci życie.. Ciężko ranna Gulperi trafia do szpitala.. Liczy, że w ten sposób z jej życia zniknie także Gulperi.. Yildiz kradnie dla Meltem telefon Kemala i na jej polecenie dolewa do soku Narin prawie całą fiolkę leku.. Jak podaje teleman.pl streszczenie 656. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal chce wyjaśnić wszystkie nieporozumienia z żoną, a Meltem jest gotowa zrobić wszystko, by Mert nie dostał nagrania z monitoringu..

661 streszczenie szczegółowe.

Streszczenie Tulay wysyła do więzienia mordercę, który ma się pozbyć Emira.. Prawnik informuje Narin o aresztowaniu jej męża.. 666 streszczenie szczegółowe W 666. odcinku serialu Przysięga Levent chce odzyskać swoje udziały w firmie, ale Meltem nie zamierza mu ich oddać.. Mdleje, ale nikt jej nie może znaleźć.Przysięga odc.. Kemal ukrywa przed żoną to, co usłyszał od Meltem.. Mert sprawdza .. Dochodzi do szarpaniny .Przysięga - streszczenie odcinka 659 Kemal znów daje się sprowokować Leventowi.. Obaj mężczyźni zdają sobie sprawę, że za postawą .Przysięga odcinek 657.. Odcinek 674 Zeznanie Meltem pogrąża Kemala.przysięga streszczenia odcinków "Przy­się­ga" od­ci­nek 665.. 662 streszczenie szczegółowePrzysięga odcinek 668.. Zobacz co wydarzy się w odcinku, a także kiedy oglądać jego premierową emisją oraz powtórki.. Przysięga odc.. Meltem boi się, że Levent ją wyda przed Kemalem i Narin.. Streszczenie Emir wciąż się zastanawia, czy Gulperi jest oszustką.. Levent zawiadamia policję, że został przez Kemala pobity.Przysięga odc.. Tulay płaci Cengizowi, by zabił Emira.. Yildiz wciąż donosi Meltem o wszystkim, co dzieje się w domu Kemala.. Narin czuje się coraz gorzej.. Tymczasem Narin wraca ze szpitala, ale nie .Do rezydencji przychodzi Yasemin, Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków..

664 streszczenie szczegółowe.

Rzuca się na Emira z nożem, ale to Emir go obezwładnia i rani w udo.. Meltem postanawia wrobić w zabójstwo Kemala.. Mężczyzna jednak wraca do domu.. Meltem okłamuje Narin,.Przysięga odc.. Wściekły Emir wyrzuca zioła, które nazbierała dla chorego syna.Przysięga - streszczenia odcinków 643, 644, 645, 646, 647.. Streszczenie.. 652 streszczenie szczegółowe W 652. odcinku serialu Przysięga Gulperi za wszelką cenę chce przekonać Ahmeta, by wyznał Emirowi prawdę.Przysięga odcinek 663.. Gulperi prosi Ahmeta, by wycofał przeciwko niemu oskarżenie.. Streszczenie Levent strzela do Kemala i lekko go rani.. Mdleje, ale nikt jej nie może znaleźć.Przysięga odcinek 664.. Streszczenie Ahmet dostaje się nocą do pokoju Gulperi i znów próbuje ją wykraść.. Meltem boi się, że mężczyzna jej zagrozi, jednak udaje się jej.Przysięga odc.. Emir zabiera ją do kawiarni nad morzem.. Munevver zaczyna […]Przysięga - streszczenie odcinka 667 Zaniepokojona Narin rozpoczyna poszukiwania męża.. Przysięga odc.. Ostatni odcinek i powtórki dostępne są na VOD TVP.Przysięga streszczenie szczegółowe odc.. Hasan do niego dzwoni i chce mu doradzić w sprawie.Przysięga odcinek 673.. Udaje się z żoną do lasu po nową partię i wspólnie zawożą rośliny do domu potrzebującej kobiety.. Wuj Hasan zaprasza do siebie Emira i Gulperi.. Dowiaduje się, że Gulperi była w szpitalu u Ahmeta i prosiła go o wycofanie skargi..

Przysięga odcinek 666.

Tymczasem Gulperi przejmuje się zachowaniem Emira i .Autor: materiały TVP Przysięga - streszczenie odcinka Przysięga to turecka telenowela o miłości, która przezwycięża wszystko.. Zobacz co wydarzy się w odcinku, a także kiedy oglądać jego premierową emisją oraz powtórki.. Emir oddaje krew, by ratować dziewczynę.. Dowiaduje się,.Przysięga 652 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku.. Ta mówi im, że nie ma żadnego filmu, skasowała wszystko i nie chce, by więcej do niej przychodzili.. 665 streszczenie szczegółowe Tulay wysyła do więzienia mordercę, który ma się pozbyć Emira.. Liczy, że w ten sposób z jej życia zniknie także Gulperi.. Yildiz kradnie dla Meltem telefon Kemala i na jej polecenie.Przeczytaj streszczenie 666. odcinka Przysięgi!. Ercan zostaje wyrzucony z posiadłości Emira.. 669 streszczenie szczegółowe W 669. odcinku serialu Przysięga Gulperi, z powodu uszkodzenia nerwu, ma niedowład prawej ręki i nogi.Przysięga 671 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku.. Streszczenie.. Emisja zaplanowana jest na piątek, 3 czerwca.. Dochodzi do szarpaniny, która kończy się dla mężczyzny tragicznie.. Gulperi daje się zwabić w pułapkę.. Właściciel ofiarowuje im dwie filiżanki do kawy i składa życzenia.. Emir prosi Gulperi, by nie wycofywała złożonej skargi.. Emisja zaplanowana jest na poniedziałek, 4 lipca.. W końcu udaje mu się go przekonać do sprzedaży udziałów.Przeczytaj streszczenie 653. odcinka Przysięgi!. 565: Kemal i Emir przyjeżdżają do domu pielęgniarki.. Streszczenie Emir zostaje zatrzymany w areszcie.. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP.Blog o tureckich serialach telewizyjnych.Przysięga odcinek 565: Umit wychodzi na wolność!. Narin czuje się coraz gorzej.. Levent chce odzyskać swoje udziały w firmie, ale Meltem nie zamierza mu ich oddać..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt