Opis zwierzęcia po angielsku słoń

Pobierz

beak - dziób claw - pazur feather .Opiszcie mi po polsku i po angielsku zwięrzę np. słoń, kangur, małpa itp. Her nose is always wet and cold.napisz opis zwierzęcia na angielski I prosze o nie skomplikowane slownictwo .. mimo, ze praktycznie wszyscy moi znajomi z pracy, kumple, kolezanki, etc. maja konta na NK to nikt tam nie zaglada - wszyscy siedza na FB, tam tez sie komunikuja, publikuja zdjecia, etc. a na naszej klasie siedza przeszczepy z Fotki, oraz ludzie z mniejszych miejowosci oraz .Słoń afrykański) - gatunek ssaka z rodziny słoniowatych, największy ze współcześnie żyjących zwierząt lądowych.. Ciosy (błędnie zwane kłami) - przedłużone siekacze, rosną w ciągu całego życia zwierzęcia.Słoń afrykański ciekawostki - Chętnie podam Ci ciekawostki na temat słonia afrykańskiego.. Jedzą o poranku i po południu.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. jesli siedza na NK a Ty sie z nimi kontaktujesz, to tez uzywaj NK.. Opis obrazka.. Mogą one odrastać nawet sześć razy.. Opis osoby po angielsku to podstawa przy nauce języka angielskiego.Sięgnij po nasze przykładowe wzory!. Polish Parlament nie powinien zachowywać się w tej dyskusji jak słoń w składzie porcelany.Słoń afrykański - samce podgatunku sawannowego osiągają wys.. Taką, żeby można było znaleźć przyjaciół i szkoły.. Niemcy .Słoń bardzo lubi obrzucać się za pomocą trąby piaskiem, błotem lub polewać wodą..

Opis zwierzęcia (np. kangur,słoń) po angielsku .!

2010-03-29 17:38:18 co to oznacza prosze napiszcie mi dam naj !. !Posts Tagged: słoń king opis Henryk Sienkiewicz - W pustyni i w puszczy - opisz historię zwierzęcia, którego losy najbardziej cię zainteresowały (słoń-King) Dominika Grabowska 15 lutego, 2013 język polski , Szkoła podstawowa No CommentsAfrykę zamieszkują liczne, niezwykle interesujące zwierzęta.. Żyje w stadach na sawannie.. Ryby (fish) występują zarówno w słonych wodach oceanów i mórz, jak i w słodkich wodach słodkich rzek i jezior.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneDumper [ Pretorianin ] .. 0 ddddddd (Gość) Nie Gru 9, 2007, 11:11.. Części ciała zwierząt w języku angielskimNiech ktos mi napisze opis słonia po angielsku tylko bez żadnych imion do poziedziałku (z częściami ciała)na mój e-mail n**a**2**o*@amorki.pl plose może być inne zwierzęcie.. Zwierzęta dzikie i domowe w języku angielskim.. Znacie angielską wersję naszej klasy?. Czytając powieść Henryka Sienkiewicza W pustyni i w puszczy, czytelnik miał okazję poznać życie niektórych z nich.Osobiście, najbardziej zainteresował mnie słoń King, który był przyjacielem Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.Koty jednym kojarzą się z puchatymi, przyjaźnie nastawionymi zwierzętami..

Ssaki, ptaki, gady, płazy, ryby i owady po angielsku.

nie wszystko można znaleźć.. 3,5, a nawet 4 m przy wadze 7,5-8 ton.. Tworzy stada złożone z samic i samców.. ), niemal bezgłośnie i prawie nie pozostawiając śladów (nacisk na 1 cm2 powierzchni stopy wynosi tylko 400-600 g).Słoń afrykański (Loxodonta africana) - gatunek ssaka z rodziny słoniowatych, największe współcześnie żyjące zwierzę lądowe.Wcześniej uznawany za jeden gatunek wraz ze słoniem leśnym (Loxodonta cyclotis).. Daje Naj 2010-02-23 22:35:51 Metin2 PL - Świadectwo Lwa / Wilka /Dzika 2014-03-01 13:56:56Opis ulubionego zwierzątka.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPrzykładowy opis psa po angielsku.. 2010-02-24 18:32:20 Opis jakiegoś zwierzęcia z Australii 2012-04-21 17:13:04Jak widzicie, w grze Totem (NK, Facebook) jest mnóstwo prac do wykonania i dlatego nie powinno Wam się w niej nudzić przez kilka kolejnych dni, choć z drugiej strony ja już jej miałem dość po 40 minutach, ale jakbyście widzieli tyle gier tego rodzaju na własne oczy i jeszcze musieli w nie grać to Wasza reakcja zapewne byłaby podobna.Ogłoszenia o tematyce: opis słonia po angielsku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy..

2010-03-04 19:15:06 Muszę napisać opis zwierzęcia po Angielsku !

Upał spędzają w cieniu drzew, najlepiej nad wodą.Angielska wersja naszej-klasy?. 2009-11-17 21:05:14 prosze przetumaczcie/ napiszcie mi to po angielsku , dam NAJ !Słoń indyjski żyje w stadach złożonych przeważnie z 8-10 samic z młodymi, w obrębie stada panuje ścisła hierarchia.. Przy opisie zwierząt w języku angielskim pomocne może być też: Części ciała zwierząt.. Jest w kategorii narażony na wyginięcie.. Zwierzę stadne, zamieszkuje afrykańską sawannę, lasy i stepy od południowych krańców Sahary po Namibię, północną Botswanę i północną część Afryki.Zęby - tylko cztery funkcjonalne zęby długości 30 cm, po jednym z każdej strony szczęki.. Szacuje się, że istnieje jeszcze ponad 5000 nieodkrytych gatunków ryb, w większości są to ryby głębinowe (deep-sea fish).Największą rybą na świecie jest rekin wielorybi (whale shark), który może mierzyć ponad 20 m i ważyć 25 ton.Opis zwierzęcia (np. kangur,słoń) po angielsku!. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Fett --> kwestia znajomych.. Na wolności można je spotkać na trawiastych sawannach i obszarach pustynnych subsaharyjskiej i środkowej… Słoń afrykański opis - Już podaję Ci krótki opis słonia afrykańskiego.. Ćwiczenia online do samodzielnego rozwiązywania (A1/B2).. 1 Występowanie 2 Wygląd i budowa 3 Zachowanie 4 Podgatunki 5 Ciekawostki Zasiedlał kiedyś całą Rosję..

2010-03-29 17:38:18 Jak zacząć opis zwierzęcia ?

Inni z kolei kojarzą koty z istotami zamkniętymi, nieufnymi, a nawet wrednymi.. weronka174 116 pkt, 1 poziom.. Żyrafy nie są zwierzętami terytorialnymi.. Autor edytował treść zadania 28.3.2010 (21:51), dodano napisz opis dzikiego zwierzęcia przynajmiej w 10 zdaniach i prosze o nieskomplikowane słownictwoZwierzęta po angielsku: ryby.. .napisz opis zwierzęcia na angielski I prosze o nie skomplikowane slownictwo !. Ale tak na poziomie szóstej klasy Z góry dzięki .. Od słonia indyjskiego słoń afrykański różni się znacznie większymi uszami i kształtem głowy, na której szczycie brak 2 wielkich wypukłości, charakterystycznych dla tamtego.. Nazwy zwierząt w języku angielskim.. słysząłm kiedy rozmowe dwóch dziewczyn jak gadały o takim czymś, ale zapomniąłm tej nazywy.. Wcześniej uznawano go za jeden gatunek ze słoniem afrykańskim leśnym.. Ten rodzaj słonia mieszka w Afryce.Przykłady użycia - "słoń" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Stada wędrują gęsiego.. Ponadto ma dłuższe nogi, stąd jest od niego wyższy, oraz ma nie 1, lecz 2 wyrostki kończące trąbę .prosze napiszcie mi po angielsku w paru zdaniach opis sylwestra w polsce czyli co sie robi i wgl .. W terenie górzystym słoń indyjski porusza się nadzwyczaj sprawnie (w marszu osiąga 7-15 km/godz.. może ktś z was zna taka stronkę, podajcie, pilne!. Ćwiczenia.. 2010-03-29 17:38:18 potrzebuje opis zwierzęcia domowego po rosyjsku.pomozesz?. Noc spędzają na odpoczynku ukryte w gęstwinie.. Tylko stare samce żyją samotnie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt