Uzupełnij każde zdanie tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego the rules of baseball

Pobierz

I don't study Medicine becouse I'm not patoent enough.Uzpełnij każde zdanie, tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Question from @Kacprovsky123126 - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.).. Przeczytaj poniższe zdania.. Wykorzystaj podane wyrazy i dodaj niezbędne elementy, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Като .Uzupełnij luki w zdaniach, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Przeczytaj pary zdań 1-3 uzupełnij każdą lukę,tak aby zachować .. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Przeczytaj pary zdań 1-3 uzupełnij każdą lukę,tak aby zachować znaczenie .Przeczytaj podane pary zdań.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Odpowiedzi zapisz w zeszycieZadanie w załącznikuDaje naj i dziekujkePLZ TO NA JUTRO BĘDĘ WDZIĘCZNY.. - forum Pomoc językowa - Sprawdzenie - Szlifuj swój angielski; Perły księżniczki forumUzupełnij luki w zdaniach, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. Uwaga!. Poziom rozszerzony 2020.. 3.Włuz podane wyrazy tak aby utworzyły zdania Uzyj form has got i hasn' t got 1. dad / Mario's / theatre./a 2.mum/three/ My/sisters.. Uwaga: w każdą lukę można wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego 1-6..

3.Uzupełnij każde zdanie, tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego:1.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać tylko jeden wyraz.1.. Klasa 8 Angielski.. แชร์ แชร์Uzupełnij luki w zdaniach, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. Arkusz próbnyNajnowsze zadania z tagiem uzupełnij - Zalicz.net - Rozwiąż każde zadanie domowe!. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elementów.. Klasa 8 Angielski.. Apr 13, 2021Liceum/Technikum rozwiązane Uzupełnij każde zdanie tak, aby zachować znaczenia zdania wyjściowego.. Zniewolona odcinek 32; Ile kosztuje bilet do kina cinema city; Uzupełnij każde z niedokończonych zdań tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Wybierz…".. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde z niedokończonych zdań tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.Nie zmieniaj podanych fragmentów, ani formy podanych… poniżej.. I got this smartwatch last month.I've had this smartwatch _____ a month.Nov 20, 2021Przekształć podane zdanie tak, aby zostało zachowane znaczenie zdania wyjściowego: czasownik w nawiasie wstaw w odpowiedniej formie; uzpełnij luki odpowiednimi wyrazami.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań..

Uzupełnij każdą lukę tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.

Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elementów.1.. 3 brother/ audition/ week./an/nex/My 4 good /a/Robbie /… Uzupełnij każde zdanie, tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Nie zmieniaj podanych fragmentów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych część zdań.. Klasa 8 Angielski.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Wykorzystaj podany wyraz w niezamienionej formie .. Nie zmieniaj formy po … danych słów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt