Jak to policeman przeszukuje mnie tekst

Pobierz

Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co .Policeman - Posłuchaj, zobacz teledysk, przeczytaj tekst piosenki.. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Wolni chcemy być, my tak chcemy żyćJak to policeman przeszukuje mnie?. W razie co nie wiem przecież jak i gdzie .Tekst piosenki.. Przecież mam prawo nosić to co chcę.. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Jak to policeman przeszukuje mnie?. Biznes i Finanse (34898) Biznes i Finanse (34898) Wszystkie (34898) Banki (7624) Bankowość Elektroniczna (81) E-biznes (3885) Ekonomia (1852) Fundusze UE (617) Giełda .Tekst do piosenki Policeman - Jamal.. Przecież mam prawo nosić to, co chcę.. To co moje jest moje, co jara mnie W razie co, nie wiem przecie?. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie .Jak to policeman przeszukuje mnie?. To jest pieśń, słowo i muzyka I nawet jeżeli ty będziesz się bał Chcesz tej wolności, to masz ją w głośnikach To jest coś, co ukojenie ci da Pytania .. / Przecież mam prawo nosić to, co ch.Akordy na gitarę i tekst do utworu Policeman [Refren] a G Jak to policeman przeszukuje mnie?.

Jak to policeman przeszukuje mnie?

Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie To jest pieśń, ta ku wolnościJak to, policeman przeszukuje mnie Przecie?. Wszystko o Policeman - Jamal w Rockowej Bazie Muzycznej na eskarock.pl Gramy co chcemy!Tłumaczenie "Policeman" Jamal z polski na angielski Deutsch English Español Français Hungarian Italiano Nederlands Polski Português (Brasil) Română Svenska Türkçe Ελληνικά Български Русский Српски العربية فارسی 日本語 한국어Tekst piosenki i chwyty na gitarę Chwyty na gitarę paula 27 .. każdy jest wolny i tak ref.. Jak to policeman przeszukuje mnie?. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie.. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jaram nie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Jak to policeman przeszukuje mnie?. Jak to policeman przeszukuje mnie?. W razie co nie wiem przecież jak i gdzie.. Udostępniany tekst jest wyłšcznie do celów edukacyjnych.Jak to policeman przeszukuje mnie?. Jak to policeman przeszukuje mnie?. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Wolni chcemy być, my tak chcemy żyćPoliceman Lyrics.. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie zwrot..

Jak to, policeman przeszukuje mnie.

To, co moje jest moje, co jara mnie.. mam prawo nosi?. To, co moje jest moje, co jara mnie.. To jest pieśń, tak ku .Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Jak to policeman przeszukuje mnie?. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Jak to policeman przeszukuje mnie?. zgłoś błąd / edytuj tekst; edytuj video; do ulubionych .. Pytania .. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Jak to policeman przeszukuje mnie?. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Jak to policeman przeszukuje mnie?. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie x2 To jest pieśń, słowo i muzyka I nawet jeżeli ty będziesz się bał Chcesz tej wolności, to masz ją w głośnikach To jest to, co ukojenie ci da Wiadomo, że ty, man, będziesz widział to samoTekst piosenki: Jak to policeman przeszukuje mnie?. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Woop-woop!. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie To jest pieśń, tak ku wolnościJak to policeman przeszukuje mnie?.

[Refren: Miodu] (x2) Jak to policeman przeszukuje mnie?

Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Jak to policeman przeszukuje mnie?. W razie co, nie wiem przecież jak i gdzie x2.. Przecież mam prawo nosić to, co chcę.. jak i gdzie x2 Wszelkie prawa do umieszczonych tekstów majš ich autorzy.. Tej wolności co chciałbyś ją mieć.. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Wolni chcemy być, my tak chcemy żyćJak to policeman przeszukuje mnie?. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Jak to policeman przeszukuje mnie?. Jak to policeman przeszukuje mnie?. a G Przecież mam prawo nosić to, co chcę a G To, co moje jest moje, co jara mnie a G W razie co nie wiem przecież jak i gdzie [Zwrotka 1] a G To jest pieśń, tak, ku wolności a e Tej wolności, co chciałbyś ją mieć a G A twe oczy ciągle w .Jak to, policeman przeszukuje mnie Przecież mam prawo nosić to co chcę To co moje jest moje, co jara mnie W razie co, nie wiem przecież jak i gdzie x2 To jest pieśń, tak, ku wolności Tej wolności co chciałbyś ją mieć A twe oczy ciągle w gotowości Cały czas ktoś przeszkadza ci mieć Marzenia, które są, które już tutaj były To nie sąd, który prawo ci da Ja jestem z tych .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Jak to policeman przeszukuje mnie?.

Tej wolności, co chciałbyś ją mieć.Jak to policeman przeszukuje mnie?

To co moje jest moje, co jara mnie.. Przecież mam prawo nosić to, co chcę.. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jaram nie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Jak to policeman przeszukuje mnie?. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie.. Biznes i Finanse (34910) Biznes i Finanse (34910) Wszystkie (34910) Banki (7626) Bankowość Elektroniczna (83) E-biznes (3888) Ekonomia (1853) Fundusze UE (617) .. "Policeman przeszukuje mnie" - muzyka.interia.pl - "Jak to, policeman przeszukuje mnie / Przecież mam prawo nosić to co chcę / To co moje jest moje, co jara mnie / W razie co, nie wiem .Policeman.. W razie co nie wiem przecież jak i gdzie.. Przecież mam prawo nosić to, co chcę To, co moje jest moje, co jara mnie W razie co nie wiem przecież jak i gdzie Wolni chcemy być, my tak chcemy żyćJak to, policeman przeszukuje mnie Przecież mam prawo nosić to co chcę To co moje jest moje, co jara mnie W razie co, nie wiem przecież jak i gdzie x2 To jest pieśń, słowo i muzyka I nawet jeżeli ty będziesz się bał Chcesz tej wolności to masz ją w głośnikach To jest to co ukojenie ci da Wiadomo, że ty man będziesz widział to samoxdJamal tekst Policeman: Jak to policeman przeszukuje mnie?. Przecież mam prawo nosić to, co chcęTekst piosenki: Jak to, policeman przeszukuje mnie Przecież mam prawo nosić to co chcę To co moje jest moje, co jara mnie W razie co, nie wiem przecież jak i gdzie x2 To jest pieśń, tak, ku wolności Tej wolności co chciałbyś ją mieć A twe oczy ciągle w gotowości Cały czas ktoś przeszkadza ci miećTekst piosenki: Jak to policeman przeszukuje mnie?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt